Stand-Up NIGHT | Ostrów Wielkopolski – Stara Przepompownia

28.01.2018 19:00

Miejsce wydarzenia: Klub Stara Przepompownia - Ostrów Wielkopolski, Raszkowska 78

Organizator: Klub Stara Przepompownia s.c.

Po długiej nieobecności powraca impreza pod szyldem " Stand-up Night " organizowana przez ostrowskich komików... 
Michała Komorowskiego i Pawła Reszelę!
Szykuję się nie lada gratka dla fanów Stand-upu , tego wieczoru prócz wyżej wymienionych zobaczymy jeszcze sześciu wykonawców którzy będą rozgrzewać publikę do czerwoności. Tego dnia nie ma wymówek...musisz to zobaczyć ! 
 
Wystąpią:
 
Maciej Brudzewski Stand-Up Inferno- wywraca rzeczywistość do góry nogami i robi jej "motorówkę". Pełne emocji i losowych zawijasów historie oraz nietuzinkowe spostrzeżenia sprawiają, że nie chce się wychodzić z jego świata!
 
Juliusz Sipika- pochodzi z Łodzi, więc żarty same mu się piszą. Nie wiadomo czy bardziej nienawidzi całego świata czy samego siebie. Ma nadzieję na lepszą przyszłość..
 
 
Janek Wolańczyk - Stand-Up- je je je jedyny w Polsce jąkający się Stand-uper. Komik, który oddaje widowni swoją całą niepojętą energię.
 
DAMIAN KUBIK- Laureat festiwali kabaretowych, występował na Mazurskiej Nocy Kabaretowej 2017 w TV Puls, w Dzięki Bogu już Weekend i Latającym Klubie Dwójki oraz podczas Rybnickiej Jesieni Kabaretowej w telewizji Polsat. A tak naprawdę to będzie jego 24. występ, a pierwszy nie na chacie przed mamą.
 
PAWEŁ RESZELA - to jeden z najstarszych stand-uperów w Polsce. W sensie stażu, bo z twarzy jeszcze nie taki stary. Od 2008 występuje solowo, w 2011 roku został Kabaretowym Mistrzem Świata, a jeszcze później był w HBO i Polsacie i w ogóle jest tak piękny, jak i uzdolniony.
 
MICHAŁ KOMOROWSKI - Miejscowy tubylec, od 2,5 roku wzorowy tatuś - wcześniej barman... do dziś walczący z efektami choroby zawodowej. Mimo 33 lat na karku cały czas żyje nadzieją że może coś jeszcze urośnie! 
 
Na rozgrzewce :
 
PRZEMYSŁAW " KLATA" KAPRZYK - Człowiek beton, jego żarty są jak zaprawa, jak nie podlejesz to nie zwiążesz. Jego suchary są bardziej suche niź pustynia Gobi . Mistrz clubbingu - potrafi być w trzech klubach jednocześnie... z czego w dwóch jest na jawie, a w trzecim tańczy! Po prostu mistrz!
 
PAWEŁ MUSZYŃSKI - kiedyś głośno było o wampirze z Bytowa...my o Pawle wiemy tyle że jest z Lewkowa - strach się bać !  
 

Kup bilet