Budowa autoryzowanego obiektu BMW w Kaliszu dobiegła końca zgodnie z planem. W sobotę 24 czerwca rozpocznie się Tydzień Powitalny, podczas którego wszyscy chętni będą mogli dokładnie poznać ofertę nowego kaliskiego dealera.

Prace budowlane ruszyły przy Wrocławskiej w październiku ubiegłego roku. - Dzięki dobrej logistyce inwestycja przebiegła bez opóźnień i udało nam się utrzymać pierwotnie deklarowany termin otwarcia, czyli czerwiec 2017 – mówi Tomasz Bednarek, prezes Premium Areny. - Zima trwała wyjątkowo długo, ale w okresie największych mrozów obiekt był już „zamknięty” i mogliśmy skupić się na montażu instalacji i pracach wykończeniowych – dodaje.

Salon, choć dość niepozorny z zewnątrz, skrywa w sobie sporo przestrzeni. W ofercie Premium Areny znajdziemy samochody nowe BMW, gwarantowane samochody używane, kompleksowe usługi serwisowe, naprawy powypadkowe oraz oryginalne części i akcesoria niemieckiej marki.

- Oferujemy pełen zakres usług i produktów serwisowych dla marek BMW i MINI – przekonuje Sebastian Lis, Kierownik Aftersales. W trakcie budowy otrzymywaliśmy wiele zapytań od Klientów już jeżdżących BMW, dlatego bardzo się cieszymy, że wreszcie możemy ich zaprosić na wizytę.

Pracę w kaliskim oddziale Premium Areny znalazło 25 osób, ale rekrutacja na niektóre stanowiska wciąż trwa. Jak można przeczytać na stronie dealera, pożądanymi wartościami nowych pracowników są sumienność, pasja i zaangażowanie.

W dniach 24.06 - 1.07 Premium Arena zaprasza wszystkich zainteresowanych na Tydzień Powitalny, podczas którego będzie można m.in. odbyć jazdę próbną dowolnym modelem oraz zobaczyć miejsca w salonie, do których zazwyczaj Klienci nie mają dostępu.

Samochodowy segment premium na polskich rynku rośnie w ostatnich latach w zawrotnym tempie. Widać to gołym okiem po samochodach, jakie jeżdżą po polskich drogach. Świadczy o tym również fakt, że kolejny dealer prestiżowej marki zaczyna właśnie działalność w naszym województwie.

- Pierwsze wrażenie robi się raz – zauważa Wojciech Grącki, Kierownik Marketingu. - Wierzymy, że solidną pracą i profesjonalizmem zdobędziemy zaufanie Klientów z regionu Kalisza – dodaje.