W Biedronce zabrakło Świeżaków, sztandarowych maskotek promocyjnych tego dyskontu. Z tego powodu zawiedzione dzieci płaczą, zirytowani rodzice biegają od sklepu do sklepu, a Biedronka udaje, że nie ma problemu.

Ta promocja okazała się tak bardzo popularna, że zabrakło maskotek. Co więcej, w niektórych sklepach nie ma już nawet naklejek, które gromadzone miały gwarantować otrzymanie maskotki po promocyjnej cenie.

- Byłam z dzieckiem w siedmiu Biedronkach w Ełku, Prostkach i Grajewie. Nigdzie nie było Świeżaków. Pracownicy mówią, że nie wiedzą, kiedy je znowu dostaną i radzą, żeby dzwonić na infolinię. A tam z kolei radzą, żeby pytać kierowników placówek. Gdzie się podziały Świeżaki? – pyta czytelnik.

Jego dziecko najpierw było smutne i płakało. A potem zaczęło liczyć w ilu sklepach ich szukali. Tata wprawdzie doceniał to, że przy okazji jazdy od sklepu do sklepu dziecko nauczyło się cyfr, ale też denerwował się, bo miesiąc zbierania biedronkowych naklejek poszedł na marne.

Podobnie pożaliło się kilkaset osób z terenu całej Polski, które również nie mogą dostać maskotki. W sumie ok. 100 miejscowości. Internauci żalili się, że chodzą do wielu Biedronek i nigdzie nie ma ani jednej maskotki. A dzieci płaczą.

W ostrowskich marketach również brak popularnych świeżaków. Obecnie nie ma ich w markecie przy ulicy Krotoszyńskiej oraz przy ulicy Marii Konopnickiej. jak udało nam się ustalić nowa dostawa świeżaków ma przyjechać dzisiaj ( środa 16 listopada).

AKTUALIZACJA [Stanowisko Jeronimo Martins Polska S.A. ws. dostępności maskotek Gang Świeżaków]

w nawiązaniu do publikacji medialnych na temat dostępności maskotek „Gang Świeżaków” w sklepach sieci Biedronka podkreślamy, że akcja „Gang Świeżaków” od samego początku cieszy się olbrzymim zainteresowaniem naszych klientów. W efekcie, mimo zapewnienia dużego zapasu maskotek, może zdarzyć się tak, że w niektórych naszych sklepach wyczerpała się ich dostępna pula.

Niezależnie od tego, że w regulaminie zastrzegliśmy możliwość braku dostępności maskotek w danej placówce, jesteśmy jednocześnie świadomi niesłabnącej popularności naszej akcji i dalszego zainteresowania klientów wzięciem w niej udziału. Chcąc zapewnić wszystkim zainteresowanym możliwość skorzystania z akcji „Gang Świeżaków”, już zaplanowaliśmy dodatkowe dostawy pluszaków do naszych sklepów. Klientów, którym będzie przysługiwał odbiór maskotek, zapraszamy do kontaktu z pracownikami naszych sklepów w celu uzgodnienia odbioru wybranej maskotki, jak tylko będzie ona dostępna.

Dodatkowe informacje:
O szczegółach dotyczących zasad odbioru Świeżaków z dodatkowej puli będziemy informować naszych klientów bezpośrednio w sklepach lub za pośrednictwem strony internetowej www.biedronka.pl. Jednocześnie prosimy osoby zainteresowane odebraniem maskotki w ramach akcji „Gang Świeżaków” o zachowanie kart kolekcjonerskich.
Biuro Prasowe Jeronimo Martins Polska S.A.