Raper Borczia (ze składu BMP) wydał solową EP-kę, przy muzycznym wsparciu duetu producenckiego Dway Locos. Na płycie znajduje się 7 utworów, w tym teledysk i 2 video mashupy.

Płyta nosi nazwę ,,Rozliczenie" i wyszła właśnie spod ręki Ostrowian. Koncept płyta, która jest rozliczeniem z przeszłością i trudnym okresem w życiu, jak i przestrogą przed uleganiem pokusom. Osobiste i szczere teksty, tworzą specyficzny klimat, podkreślony przez muzykę. Można zakupić jeszcze fizyczne wydanie CD (projekt TXXX). Patronat nad projektem objął http://www.popkiller.pl/

Pisaliśmy już o jednym z utworów, który promuje ten materiał TUTAJ. Całą płytę promował utwór ,,Pinokio". Borczia to raper rodem z Ostrowa, który tutaj również kultywuje swoją pasję do muzyki. Współzałożyciel i członek BMP, znani m.in. z koncertów na ostrowskiej ziemii i nie tylko. Zagrali przed najbardziej znanymi raperami w kraju (m.in. O.S.T.R., Peja, Małpa, Hemp Gru, Pih) oraz przed legendą rapu rodem z USA Masta Ace'm. Od lat współpracuje ze swoimi przyjaciółmi Dway Locos, duetem producenckim, którzy zajmują się warstwą muzyczną i brzmieniową.

Więcej informacji znajdziecie tutaj:
https://www.facebook.com/bmposw
https://www.facebook.com/dwaylocos