Hubert Sikora zawodnik SSW Center-Team Odolanów zdobył brązowy medal mistrzostw Polski w kickboxingu w formule light-contact, podczas championatu w Rydzynie koło Leszna, w dniach 5-7 maj 2017.

Hubert startował w kategorii kadetów starszych w wadze- 63 kg. Walka o medal nie była łatwa, w pierwszym pojedynku w fazie 1/16 turnieju rywalizował z Marcelem Sołtysiakiem KSW Gorzów Wielkopolski. Od początku walki Hubert przegrywał pojedynek na punkty, jednak w drugiej rundzie przełamał rywala i odrobił stratę punktową i wygrał walkę. Drugim rywalem był Szymon Słowiński z klubu Gwardia Zielona Góra. Ten pojedynek Hubert zwyciężył przed czasem zdobywając ogromną przewagę punktową. W walce półfinałowej spotkał się z Patrykiem Banaszakiem KSC Tang Soo Do Pionki. W tej walce niestety górą okazał się Patryk awansując do finału i w nim również zwyciężył.
Hubert Sikora zdobywając brązowy medal potwierdził że systematyczną i ciężką pracą można osiągnąć sukces. Pokazał ogromne zaangażowanie, charakter i niebywałą determinacje. W sytuacji gdy walczy z bardziej wszechstronnym rywalem Hubert przełamuje go siłą i uporczywą natarczywością- a to cecha największych.