Pasjonaci amatorskiego żużla ścigali się w Ostrowie
Zawodnicy ścigali się podzieleni na kilka grup. W tej najbardziej prestiżowej Platinum wygrał Holender Sjoerd Rozenberg, a na drugim miejscu uplasował się Piotr Prucnal z AKŻ Speedway Ostrów.
W grupie Silver najlepszy okazał się ostrowianin, reprezentujący barwy klubu AKŻ Spartanie Wrocław, Michał Pawlak. Szósty w tej grupie był Arkadiusz Kaczmarek z AKŻ Speedway Ostrów.
W grupie Bronze wygrał Jacek Walczak z AKŻ Speedway Ostrów, który wyprzedził swoich kolegów klubowych: Adrian Bryję, Andrzeja Wieczorka i Mateusza Kozaneckiego.
WYNIKI:
Grupa Platinum:
1. Sjoerd Rozenberg (Holandia) - 12 (2,3,3,1,3)
2. Piotr Prucnal (AKŻ Speedway Ostrów) - 10 (3,2,2,3,w)
3. Kacper Klimek (Wrocław) - 7 (1,1,1,2,2)
4. Krzysztof Pogoda (Silesia Speedway Team) - 0 (0,0,0,w,-)
Grupa Gold:
1. Dominik Picz (AKŻ Rawicz) - 14 (3,3,2,3,3)
2. Jarosław Bawłowicz (AKS Chóragan Riders Zielona Góra) - 12 (3,0,3,3,3)
3. Marcin Boniowski (Old Boys Bydgoszcz) - 11 (2,3,3,2,1)
4. Ronny Weber (Niemcy / AKS Chóragan Riders Zielona Góra) - 8 (2,2,1,1,2)
5. Jurgen Kramer (Holandia) - 6 (u,2,2,0,2)
6. Sindy Weber (Niemcy / AKS Chóragan Riders Zielona Góra) - 5 (1,1,1,2,0)
7. Bartosz Ćwik (AKS Chóragan Riders Zielona Góra) - NS
Grupa Silver:
1. Michał Pawlak (AKŻ Spartanie Wrocław) - 14 (3,3,2,3,3)
2. Dariusz Liberka (Silesia Speedway Team) - 11 (1,1,3,3,3)
3. Abe Kooistra (Holandia) - 10 (3,2,3,2,0)
4. Tomasz Grzybek (Silesia Speedway Team) - 8 (2,2,1,2,1)
5. Damian Gancarz (Świebodzin) - 6 (2,w,2,0,2)
6. Arkadiusz Kaczmarek (AKŻ Speedway Ostrów) - 5 (1,0,1,1,2)
7. Waldemar Burnat (Silesia Speedway Team) - 3 (w,3,-,-,-)
Grupa Bronze:
1. Jacek Walczak (AKŻ Speedway Ostrów) - 14 (3,3,2,3,3)
2. Adrian Bryja (AKŻ Speedway Ostrów) - 13 (3,2,3,3,2)
3. Andrzej Wieczorek (AKŻ Speedway Ostrów) - 11 (2,3,1,2,3)
4. Mateusz Kozanecki (AKŻ Speedway Ostrów) - 10 (1,2,3,2,2)
5. Andrzej Wielgosz (AKS Chóragan Riders Zielona Góra) - 6 (1,1,2,1,1)
6. Radosław Gralak (AKS Chóragan Riders Zielona Góra) - 2 (2,-,-,-,-)
Grupa White (treningowa): Bogdan Barteczka (AKŻ Speedway Ostrów), Rafał Gałkowski (AKS Chóragan Riders Zielona Góra), Jarosław Rejek (AKŻ Rawicz), Jarosław Wawrzyniak (AKŻ Speedway Ostrów)
Fot. Miłosz Kaczmarek
Napisz komentarz
Komentujesz jako: Gość Facebook Zaloguj