Wiktoria Polak reprezentuje nasz kraj na Mistrzostwach Europy w Portugalii Polski Związek Kolarski przedstawił skład reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy Juniorów i Młodzieżowców w kolarstwie torowym, które odbędą się w Anadii (Portugalia) w dniach 18-23.07.2017. Nasz kraj reprezentować będzie juniorka Wiktoria Polak, która wystąpi w wyścigu drużynowy na dochodzenie, wyścigu indywidualnym na dochodzenie i madisonie.

Wiktoria jest mieszkanką naszej gminy, uczy się w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Toruniu, a trenuje w Klubie Kolarskim KTK Kalisz. 

Warto tu jeszcze wspomnieć o jednym sukcesie. W dniach od 30 czerwca do 2 lipca br. odbyły się Międzynarodowe Zawody Grand Prix na torze w Pruszkowie.

Wiktoria Polak startował w nich jako reprezentacja Polski juniorek. Ich grupa drużynowo zajęła 2 miejsce w wyścigu na 4km.

Także w wyścigu omnium wraz z koleżankami z zespołu pokazałyśmy piękną pracę drużynową, co dało pierwsze miejsce Macie Jaskulskiej – podsumowała udział w zawodach Wiktoria Polak (na zdjeciu poniżej - druga od prawej strony).