Data wydarzenia: 20.05.2017 16:00 - 20.05.2017 18:00
Miejsce wydarzenia: OCK ul. Wolności 2

scenariusz, reżyseria, scenografia: Katarzyna Marjasiewicz muzyka: Bartłomiej Abramowicz, Monika Kowalczyk, twórcy ludowi aktorzy: Monika Kowalczyk, Anna Żurek, Paulina Dziachan, Łucja Mucha, Sylwia Kośka, Arkadiusz Klej, Maciej Piasecki

Spektakl „Wnętrze” to kilka różnych historii o miłości, prezentacja różnych sposobów jej postrzegania. To opowieść o jej wszechobecności, prostocie, pięknie, ale także o jej braku i bólu, jaki potrafi ze sobą nieść.

Teatr powstał w 1997 roku. Działa w Miejskim Ośrodku Kultury w Świdniku. Do roku 2003 był teatrem wyłącznie dziecięcym, później w jego strukturach zaczęły funkcjonować grupy młodzieżowe. Teatr realizował zarówno widowiska w technice żywego planu jak i przedstawienia łączące żywy plan i lalki. Zespół tworzył także widowiska plenerowe i happeningi. Znaczną część przygotowanych przez teatr spektakli stanowią widowiska autorskie. Teatr jest laureatem m.in. Konfrontacji Zespołów Teatralnych Małych Form „Biesiada Teatralna” w Horyńcu Zdroju, Festiwalu Teatrów Młodzieżowych w Krośnie, Ogólnopolskich Prezentacji Teatrów Amatorskich OPTA we Wrocławiu.
bilety: 10 zł (do nabycia od 8 maja)