Data wydarzenia: 14.01.2017 21:00 - 15.01.2017 05:00
Miejsce wydarzenia: Chillout Club, ul. Krzywa 1

Chillout Club zaprasza na pierwszą w tym roku, potężną dawkę energetycznych dźwięków w uderzeniu mocnego składu.

Za sterami zasiądą DreamChach, MBrass, Dj Asca. Wstęp: 10 zł (w cenie biletu piwo lub shot gratis!) 
DreamChach- muzyczny projekt stworzony przez Tomasza Moskwę. To melodyjna, marzycielska elektronika, z reguły osadzona na tanecznych, skocznych, często połamanych bitach. Zanim ChaCha zaczął działać jako DreamChach, był beatboxeremi perkusistą w kilku innych zespołach. Stąd wziął się duży nacisk na niebanalne konstrukcje bitów. W 2012 roku DreamChach dał się poznać jako Remixer, zdobywając wyróżnienie w konkursie na remix utworu promującego Męskie Granie.
29-go maja 2013 roku przy współpracy ze Swallow ukazała się jego debiutancka EP-ka
„Intro” wydana przez ostrowski label Osterdam Records. Z tej okazji powstał również klip do utworu „Never Call Me”, wyprodukowany przez śpiewającą w nim Swallow.
Krótko po tym na antenie radiowej Czwórki, w audycji Łukasza Napory został wyemitowany jego autorski godzinny Live Act. W grudniu 2013 roku również za pośrednictwem swojej macierzystej wytwórni Osterdam Records, wydał kolejną EP-kę „Double Color”.

Rok 2014 to dla niego okres wzmożonej pracy zarówno nad nowym materiałem, jak i nad remixami dla takich artystów jak: Rubber Dots (w utworze „Backemo”), Avtomat (w utworze „Iszoł Brat”) czy Baasch (w świetnie przyjętym utworze „Siamese Sister”). (źródło: Osterdam Records )

Rok 2016 DreamChach powraca z całkowicie nowym materiałem, dwa lata przerwy pozwoliły na stworzenie nowego materiału, z odswieżonymi pomysłami. w llipcu ubiegłego roku DreamChach w Chillout Club zaprezentował swój premierowy materiał przed ostrowską publicznością.

MBrass - producent muzyki elektronicznej, wyróżniającej się płynnymi dźwiękami oraz ambientową przestrzenią. Niektórzy mówią, że jego inspiracją jest sam Thriftworks, którego utwory sprawiły, że MBrass koloruje fale wydobywające się z głośników jak nikt inny związany z lokalną sceną tego gatunku. Poza autorskim materiałem DJ oraz remixer. Ma na koncie wiele wybornych występów oraz skocznych jak sprężyna remixów. Cechuje go nietuzinkowa interpretacja muzyki jak i wielogatukowość. Jest osobą pozytywnie zaskakującą otoczenie pod wieloma względami oraz osobą, której nigdy nie kończą się pomysły na realizowanie swych zamiarów czy też wizji muzycznych. Z EPki na EPke reprezentuje sobą coraz to wyższy poziom muzykotwórstwa.

Dj Asca - Rezydent cyklu - Dj z prawie 20-letnim doswiadczeniem który od wielu lat promuje muzyke House tylko w dobrym tego słowa znaczeniu - Uczestnik wielu imprez zarówno w Polsce jak i za granicą naszego kraju.