Data wydarzenia: 13.01.2017 20:00 - 14.01.2017 04:00
Miejsce wydarzenia: Klub Stara Przepompownia

13 stycznia w Klub Stara Przepompownia specjalnymi gośćmi będą dobrze znani ostrowskiej publiczności NOVIKA & Mr. Lex. Na supporcie wystąpi DreamChach- DJ i producent subtelnej elektroniki, uczestnik wielu prestiżowych imprez w tym Audioriver Festival.

Novika i Mr. Lex to członkowie kolektywu Beats Friendly, aktywni na scenie klubowej od lat, otwarci na różne brzmienia w swoich występach, zawsze skuteczni w przyciąganiu ludzi na parkiet. Mają na swoim koncie dwie części kompilacji „Friendly Beats”, grali na najważniejszych festiwalach w kraju (Open’er, Audioriver, Tauron Nowa Muzyka, Freeform), regularnie odwiedzają najciekawsze kluby w Polsce.

Novika jako wokalistka zadebiutowała z zespołem Futro, później pojawiała się na płytach Smolika, współpracowała z wieloma producentami, m.in Marcinem Czubalą („Stay Close”- Mobilee), Lovebirds („This Time”- Toolroom), Biernaskim („Give Away”). Wydała również trzy albumy solowe oraz album z remixami, dwa razy została nagrodzona Fryderykiem. Najnowsza płyta „Heart Times” wydana w kwietniu 2013 roku zebrała bardzo pozytywne recenzje jako najdojrzalsza w dorobku artystki. Novika i Lex do niedawna prowadzili w Radiu ROXY autorską audycję Miastosfera, wcześniej jako duet radiowy dali się poznać słuchaczom Radia Jazz oraz Radia Bis (obecnej Czwórki). Obecnie Novika prowadzi Leniwe- serwuje Novika.

Otwarcie klubu: 20:00
Start koncertu 22:00
Bilety możecie nabywać poprzez naszą stronę.
Przedsprzedaż:
Normalany- 20 PLN
VIP (Antresola)- 30 PLN (dla osób od 21 roku życia)
W dniu koncertu:
Normalne- 25 PLN
VIP (Antresola)- 35 PLN (dla osób od 21 roku życia)