Data wydarzenia: 14.01.2017 21:00 - 15.01.2017 01:00
Miejsce wydarzenia: Fanaberia Art Club, ul. Wrocławska 35

Fanaberia Art. Club zaprasza na koncert ORNETT’a- charyzmatycznego gitarzysty basowego zespołu Oddział Zamknięty- tym razem w repertuarze solowym i z dużą dawka rockendrola.

Grzegorz "Ornette" Stępień to jeden z najlepszych i z pewnością już legendarnych polskich gitarzystów basowych, od roku 2002 współtworzący jakże bogatą historie polskiego rocka w zespole Oddział Zamknięty.
Współpracował z tak uznanymi artystami jak: Krystyna Prońko, Krzysztof K.A.S.A Kasowski, Kuba”Qubek”Weigel a od 2012 roku dołączył na stałe do składu BZYKoLOGY ( krakowskiej super – grupy Piotra”Bzyka”Sokołowskiego ).

W 2013 roku Ornette zaczął pracę nad swoim autorskim – debiutanckim materiałem, którego stylistyka w prostej linii nawiązuje do najlepszych kanonów w historii rocka. Artysta podjął się nie łatwej roli kompozytora, autora tekstów i wokalisty a cała zawartość płyty ma być swoistego rodzaju kwintesencją dwudziestu lat pracy artystycznej.
I tak z początkiem roku 2015 światło dzienne ujrzał singiel „Twarzą w twarz” a w sierpniu premierę miał drugi już singiel "Możesz zostać na noc".
Już w pierwszych dniach premiery utwory zdobyły wiele pozytywnych opinii i komentarzy. W nagraniach projektu „Ornette” udział wzięli: Grzegorz”Ornette”Stępień (vocal, bas), Maciej Mąka (gitary), Wojciech Fedkowicz (perkusja), Arek Kluczewski (gitary, współautor utworu „Możesz zostać na noc”), Piotr”Bzyk”Sokołowski (gitary)

Zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej stronny Ornette: www.ornette.pl

OPEN: 14.01, 20.00
START: 14.01, 21.00
BILETY: 20/25 pln