Data wydarzenia: 16.03.2018 16:00 - 16.03.2018 18:30
Miejsce wydarzenia: OCKSzalone nożyczki to wyjątkowy projekt teatralny tworzony przez pasjonatów, entuzjastów i profesjonalistów w jednym. Łączy nas miłość do teatru oraz wysoka klasa podejmowanych zadań. Zależy nam, aby powstający spektakl był na rynku teatralnym absolutnym Top of the Top

Punktem wyjścia dla naszego projektu jest kultowy i uwielbiany scenariusz pt. Szalone nożyczki - utwór ten grany jest w najlepszych teatrach komediowych świata już od ponad pięćdziesięciu lat. Nie bez powodu znalazł się w Księdze Rekordów Guinnessa!

Energiczny i przebojowy fryzjer prowadzi salon w lokalu wynajętym od Pani Izabeli. Kiedy artysta fryzur zajmuje się całą plejadą barwnych charakterów, dochodzi do morderstwa; właścicielka lokalu nie żyje. W salonie przebywa inspektor policji, który zamyka salon i rozpoczyna śledztwo, a jego świadkami zostają - UWAGA! - WIDZOWIE! Właśnie ich spostrzeżenia i decyzje związane z bohaterami wpłyną na ostateczne zakończenie sprawy. Ten spektakl nigdy nie kończy się tak samo! Jest magnetyczny, elektryzujący i uwielbiany przez Publikę całego świata!


Przekład: Elżbieta Woźniak 
Reżyseria: Jakub Erlich 
Scenografia Zofia Plota 
Kostiumy: Agnieszka Sasim 
Produkcja: Kamila Polak 

Obsada: 
Dominik Kowalewski - Krzysztof Ibisz/Lesław Żurek 
Barbara Markowska - Dominika Gwit 
Antoni Wzięty - Leszek Stanek 
Pani Dąbek - Urszula Dębska 
Edward Wurzel - Alan Andersz 
Michał Tomasiak - Maciej Wilewski

 

Bilety: 80 zł