| Źródło: Urząd Gminy i Miasta Odolanów
Wiosenne Gminne Biegi Przełajowe
We wtorek, 17 kwietnia 2018 roku w Parku Natury odbyły się Wiosenne Gminne Biegi Przełajowe w kategorii szkół podstawowych i klas gimnazjalnych.
Wyniki były następujące:
Szkoły podstawowe:
Klasa I dziewcząt:
- I Zofia Koryciak - Tarchały Wielkie
- II Maja Kalina - Odolanów
- III Barbara Głodek - Uciechów
Klasa I chłopcy:
- I Hubert Koryciak - Garki
- II Adrian Pierzchot - Odolanów
- III Jakub Okupnik - Garki
Klasa II dziewcząt:
- I Hanna Buczek
- II Daria Mielicka -Uciechów
- III Wiktoria Wróbel - Świeca
Klasa II chłopcy:
- I Filip Fischer -Odolanów
- II Natan Ćwiertniak - Odolanów
- III Alan Ćwiertniak -Odolanów
Klasa III dziewczęta:
- I Lena Gruca
- II Kaja Barczak - Świeca
- III Daria Szargan - Tarchały Wielkie
Klasa III chłopcy:
- I Kamil Wieszczak - Tarchały Wielkie
- II Maciej Ustianowski - Odolanów
- III Artur Szulc - Uciechów
Klasa IV dziewczęta:
- I Małgorzata Jurek -Odolanów
- II Aleksandra Koniarek - Tarchały Wielkie
- III Marta Wojtaszek - Odolanów
Klasa IV chłopcy:
- I Stanisław Ćwiertniak
- II Kacper Maciejewski
- III Cyprian Zemski - Uciechów
Klasa V dziewczęta:
- I Marta Działocha - Garki
- II Wiktoria Klimek - Wierzbno
- III Alicja Janicka - Raczyce
Klasa V chłopcy:
- I Bartosz Sikora - Huta
- II Maciej Kubicki - Uciechów
- III Jakub Grzegorowski - Raczyce
Klasa VI dziewczęta:
- I Katarzyna Gil - Garki
- II Zuzanna Dolata - Tarchały Wielkie
- III Paulina Mielicka - Uciechów
Klasa VI chłopcy:
- I Damian Chleboś - Świeca
- II Kacper Wasilewski - Raczyce
- III Mateusz Prokop - Odolanów
Klasa VII dziewczęta:
- I Agnieszka Poślednik - Odolanów
- II Roksana Dudzińska - Odolanów
- III Wiktoria Wewior - Huta
Klasa VII chłopcy:
- I Adrian Płaczek - Huta
- II Miłosz Adamczak - Tarchały Wielkie
- III Aleksander Wożniak - Odolanów
Gimnazja:
Klasa II dziewcząt:
- I Nadia Nowacka - Odolanów
- II Eliza Szczepaniak - Wierzbno
- III Klaudia Górna - Raczyce
Klasa II chłopcy:
- I Kacper Adamczak - Wierzbno
- II Norbert Wożniak - Odolanów
- III Kamil Kaczmarek - Świeca
Klasa III chłopcy:
- I Michał Działocha - Świeca
- II Krzysztof Karwik - Odolanów
- III Hubert Sikora - Świeca
Wyżej wymienione osoby otrzymały pamiątkowe medale i dyplomy ufundowane przez Szkolny Związek Sportowy w Odolanowie.
Napisz komentarz
Komentujesz jako: Gość Facebook Zaloguj