| Źródło: ospnp.com
Za nami 2 kolejka ostrowskiego futsalu
II KOLEJKA - I LIGA - SOBOTA 14.11.2015
OKS HORYZA TEAM - OPTYMEKS TEAM 7:4 (4:3)
Bramki dla OKS Horyza Team:
3 - Kucharski Marcin,
1 - Grzegorowski Damian, Jasiórski Tomasz, Strączkowski Szymon, Wojtczak Błażej
Bramki dla Optymeks Team:
2 - Sieraczek Zbigniew,
1 - Smardz Sebastian, Grajaszek Sebastian
Żółte kartki: Sieraczek Zbigniew (Optymeks Team)
T&AK TEAM - OGRODEX ZIELONY ŚWIAT 2:4 (0:2)
Bramki dla T&AK Team:
1 - Sobczak Mateusz, Dąbrowski Adrian
Bramki dla Ogordex Zielony Świat:
1 - Pernak Grzegorz, Tumidajski Kasjan, Janoś Michał, Izydorski Damian
Żółte kartki: Pernak Grzegorz, Grzegorowski Filip (Ogrodex Zielony Świat)
CALDREW - OCTAGON MEBLE WOŹNIAK 4:0 (3:0)
Bramki dla Caldrew:
1 - Nogaj Mateusz, Bartczak Sebastian, Polyanowski Dmytro, Pabich Krzysztof
Tabela 1 ligi:
II KOLEJKA - II LIGA - NIEDZIELA 15.11.2015
OPTYMEKS HURTOWNIA KWIATÓW HUBERT - ALIS TOPOLA WIELKA 15:0 (8:0)
Bramki dla Optymkes Hurtownia Kwiatów Hubert:
5 - Daniluk Michał,
4 - Kotecki Hubert, Kaniewski Leszek,
2 - Urbaniak Artur
PPG PMC LEWKOWIEC - MDM KOMPUTERY AUTO PARTNER 5:9 (2:3)
Bramki dla PPG PMC Lewkowiec:
2 - Sztukowski Michał,
1 - Froń Patryk, Majchrzak Mateusz, Szymczak Marek
Bramki dla MDM Komputery Auto Partner:
3 - Grzesiak Jerzy, Zając Mikołaj,
2 - Garbarczyk Michał,
1 - Wróbel Krzysztof,
Żółte kartki:Olejnik Daniel, Kordylewski Robert, Sztukowski Michał (PPG PMC Lewkowiec)
KOLEJORZ - ARTUR COLLECTION TEAM 3:2 (1:2)
Bramki dla Kolejorz:
2 - Dąbrowski Mariusz,
1 - Kajewski Michał
Bramki dla Artur Collection Team:
1 - Juskowiak Arkadiusz, Zmyślony Maciej
Żółte kartki:Urbaniak Przemysław (Artur Collection Team)
TRZCIELIŃSKI PARDALIN - SMERFY 2:7 (2:3)
Bramki dla Trzcieliński Pardalin:
1 - Wasiela Adrian, Płaczek Roman
Bramki dla Smerfy:
2 - Duczmal Andrzej, Mierzwicki Marek, Cierniak Łukasz,
1 - Wojtczak Tomasz
Żółte kartki:Adamczyk Bogdan (Smerfy), Wieczorek Jakub (Trzcieliński Pardalin)
Napisz komentarz
Komentujesz jako: Gość Facebook Zaloguj