| Źródło: Foto: Rafał Jakubowicz
Za nami pierwsza gala walk Octagon No Mercy (fotorelacja)
Pierwsze emocje związane z galą mieliśmy w piątek, kiedy to w klubie Stara Przepompownia miało miejsce oficjalne ważenie zawodników przed galą:
W sobotę w hali przy ul. Krotoszyńskiej w Ostrowie odbyła się gala Octagon No Mercy. Podczas zawodów kibice obejrzeli boks, walki mieszanych sztuk walki MMA i japońskiego kick-boxingu wzbogaconego o techniki z innych stylów. Zawodnicy zaprezentowali się w oktagonie.
Tłumy kibiców obejrzały w akcji walczących, a największe brawa zbierali zawodnicy z naszego regionu: Nicola Kaczmarek (Respect Team/Arkadia Kalisz), Robert Pawlak (Respect Team Ostrów),
Jacek Jędraszczyk Rio Grappling Ostrów (zwycięstwo na punkty)
Rafał Mitek- Rio Grappling Ostrów (zwycięstwo na punkty)
Michał Grzesiak- Respect Team Ostrów (zwycięstwo na punkty)
Więcej zdjęć po kliknięciu w slider główny, galeria będzie uzupełniana.
Wyniki:
Boks 64kg.: walka pokazowa 4x2min
Szymon Gajewski " Sajmon Gi”- Ostrów Wlkp.
- Kamil Kłopocki - Sporty Walki Gostyń
Walka nr 2 : K1 52kg.: 3x2 min
Nicola Kaczmarek – RESPECT TEAM - Muay Thai, Kick Boxing, K-1/Arkadia Kalisz
- Izabela Krawczyk –Malinowski Team Żagań
Zwyciężyła : Nicola Kaczmarek przez jednogłośną decyzję ( runda 3 )
Walka nr 3 : Mma 70kg.: 3x3min
Łukasz Mielczarski - War Dogs Lubliniec -
Rafał Pilch - Contender Kamienna Góra
Zwyciężył : Łukasz Mielczarski przez duszenie gilotynowe ( runda 2 )
Walka nr 4 : Mma 84kg.: 3x3min
Szymon Christ - War Dogs Lubliniec -
Arkadiusz Maziakowski - Contender Kamienna Góra
Zwyciężył : Arkadiusz Maziakowski przez duszenie gilotynowe (runda 3.)
Walka nr 5 : K1 81 kg.: 3x3min
Vasyl Harych Ukraina/Gracie Barra Łódź –
Wądołowski Sebastian - SHIDOKAN Jelenia Góra
Zwyciężył : Wądołowski Sebastian przez KO (runda 3.)
Walka nr 6 : K1 77kg.: 3x2min
Pawlak Robert - RESPECT TEAM - Muay Thai, Kick Boxing, K-1 Ostrów Wlkp.
– Jakub Śmigielski -Corio Team Łódź
Zwyciężył : Jakub Śmigielski przez jednogłośną decyzję (runda 3.)
Walka nr 7 : K1 100+kg.: 3x2min
Dawid Drzewiecki- Koniński klub K1 –
Benjamin Augustyniak TBN Top Team / Niemcy
Zwyciężył : Dawid Drzewiecki przez poddanie się przeciwnika (runda 2.)
Walka nr 8 : K1 86kg.: 3x3min
Jacek Jędraszczyk - RIO GRAPPLING CLUB OSTRÓW WIELKOPOLSKI
- Patryk Sajewicz Copacabana Club/ Warszawa
Zwyciężył : Jacek Jędraszczyk przez jednogłośną decyzję (runda 3.)
Walka nr 9 : K1 95kg.: 3x3min
Michał Grzesiak - RESPECT TEAM - Muay Thai, Kick Boxing, K-1 Ostrów Wlkp.
- Krzysztof Podemski - Malinowski Team Żagań
Zwyciężył : Michał Grzesiak przez KO (runda 1.)
Walka nr 10 : Mma 84kg.: 2x5min
Rafał Mitek - RIO GRAPPLING CLUB OSTRÓW WIELKOPOLSKI
- Konrad Chałko - Malinowski Team Żagań
Zwyciężył : Rafał Mitek przez niejednogłośną decyzję sędziów (runda 2.)
Napisz komentarz
Komentujesz jako: Gość Facebook Zaloguj