W mieszkaniu Karoliny Olejniczak z Ostrowa wystąpił zespół Enej, muzycy wystąpili bezinteresownie i postanowili umilić kilka chwil chorej dziewczynie.

Wszystko udało się zorganizować dzięki Magdzie i Izabelli, które pomogły w organizacji domowego koncertu. Mama Karoliny nie kryła wzruszenia i bardzo dziękowała zespołowi ENEJ, oraz wszystkim osobom, które przyczyniły się do zorganizowania tego spotkania. Sama Karolina była przeszczęśliwa, że mogła posłuchać muzyków w swoim pokoju i porozmawiać z nimi.
Karolina ma 13 lat, na początku marca tego roku zdiagnozowano u niej nowotwór mózgu- Medulloblastoma- rdzeniak zarodkowy z przypisywanym IV stopniem złośliwości. Karolina przeszła już ciężką operację neurochirurgiczną w Instytucie „ Centrum Zdrowia Matki Polki” w Łodzi gdzie po subtotalnym usunięciu guza wszczepiono jje zastawkę komorowo-otrzewnową. Obecnie jest poddana chemioterapii w Szpitalu Klinicznym im. Karola Jonschera w Poznaniu. Po operacji pojawiły się komplikacje- powstał niedowład połowiczny lewostronny oraz oczopląs poziomy obu oczu. Karolina jest poddawana rehabilitacji, planowane leczenie będzie trwało do dwóch lat.
Jeszcze w tym roku odbędzie się turniej charytatywny, z którego cały dochód zostanie przekazany na leczenie Karoliny.
Jeśli ktoś chce pomóc w leczeniu ma możliwość przelać pieniądze na konto:
ING 25105012011000009230687692.  
Za każdą pomoc dziękuje Karolina i jej mama Sylwia.