Na początku kwietnia pojawił się w Ostrowie nowy punkt, w którym miłośnicy zdrowego odżywiania znajdą dla siebie wiele produktów. Mowa o sklepie firmy Strawberry, który mieści się przy aptece Bakra na ulicy Limanowskiego.

Nowopowstały sklep ze zdrową żywnością znajduje się przy ulicy Limanowskiego 24 i jest filią sklepu owocowo– warzywnego przy ulicy Bąka 1a.

- Tylko wysoką jakością towaru można pokonać supermarkety. Klienci zniechęceni słabą jakością towarów zza granicy w dużym procencie wracają na osiedlowe warzywniaki. - mówi właścicielka firmy Strawberry - Anna Twardy.

Nowy sklep w swojej ofercie w ciągłej sprzedaży posiada świeże owoce i warzywa, najczęściej z polskich upraw ekologicznych. W ofercie sklepu nigdy więc nie zabraknie świeżych: pomidorów, ogórków, cebuli, kapusty, selera, pora, buraczków, pietruszki, papryki, kalafiora, marchwi czy ziemniaków. Obecnie pora roku sprzyja sprzedaży nowalijek: pierwszego szczypiorku, rzodkiewki i sałaty.


W sklepie Strawberry jak nazwa wskazuje zawsze kupimy świeże truskawki ale także inne owoce: jabłka, gruszki, banany, pomarańcze, cytryny, kiwi, borówki, winogrona. Na półce sklepowej napotkamy także zioła, orzechy, migdały.

- W swojej ofercie posiadamy także produkty własne. Codziennie rano robimy świeże lemoniady, koktaile owocowe. Selekcjonujemy ogórki małosolne aby były jak najlepsze do spożycia. Mamy także świeże kanapki, sałatki, zupy i kremy sezonowe - dodaje  Anna Twardy.
Dużym atutem sklepu jest dostępność produktów lokalnych. I tak na przykład bez problemu zakupić możemy produkty firmy Cherry Tree z Karsek. Możemy więc w każdej chwili napić się 100% soku ze świeżych wiśni, skosztować wiśniowych konfitur czy wiśni suszonych. Natrafimy także na miód, dżemy i jaja innych lokalnych wytwórców.
Pracownicy firmy mający wieloletnie doświadczenie w pracy w sklepie warzywnym na osiedlu złożonym z blokowisk poznali gusta i potrzeby mieszkańców. 

Sklep znajdziecie przy ul. Limanowskiego 24 (obok apteki Вakra).
Telefon: 603-286-353