Zlokalizowany w Ociążu Salon Mercedes-Benz Auto Partner J. i A. Garcarek, prowadzony przez braci Jana i Andrzeja Garcarek - został wyróżniony tytułem Dealera Roku 2020 w sieci Mercedes-Benz Polska oraz tytułem Dealera Roku 2020 Mercedes-Benz Bank. Nagrody zostały przyznane w kategorii Samochodów Osobowych i dołączyły do tytułu Dealera Roku 2020 Mercedes-Benz Bank dla Samochodów Dostawczych. Mają dla firmy wartość szczególną, ponieważ ubiegły rok był najcięższym w wieloletniej historii firmy.

„Początek pandemii uderzył w branżę samochodową niebywale mocno. To były dla nas trudne miesiące. Podczas gdy nasi koledzy z branży redukowali wynagrodzenia pracowników i dokonywali zwolnień, za cel postawiliśmy sobie utrzymanie wynagrodzeń i zatrudnienia w naszej firmie. Dzięki zaangażowaniu naszej załogi - wspólnie przeszliśmy te najgorsze momenty. Dlatego te wyróżnienia bardzo nas cieszą i mają dla nas szczególną wartość.” - Andrzej Garcarek

Tytuły Dealera Roku są przyznawane co roku (od kilku lat osobno dla każdej z dywizji) przez Mercedes-Benz Polska i Mercedes-Benz Bank. Firma Auto Partner J. i A. Garcarek zdobyła już łącznie 24 takie wyróżnienia. Na tle rynku, na którym utrzymuje się trend konsolidacji w duże grupy z wieloma lokalizacjami - wyróżnia ją celowa polityka małej ilości lokalizacji (do lokalizacji w Ociążu niedługo dołączy salon i serwis samochodów ciężarowych Mercedes-Benz w Koninie) i utrzymania wysokiej jakości obsługi.