Miło nam poinformować, że ruszamy z konkursem dla firm. 3 z nich otrzymają darmową reklamę na portalu infostrow.pl oraz na profilu facebookowym.

Specjaliści mówią, że prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak podrywanie dziewczyny w ciemnym pokoju poprzez mruganie okiem. 
Warto reklamować swój biznes w takim miejscu, gdzie nasza firma dotrze z ofertą do jak największej ilości osób.
Portal www.infostrow.pl każdego dnia odwiedza kilkanaście tysięcy osób, jest to miejsce w którym Ty i Twoi znajomi pozyskują lokalne informacje. Jest to także miejsce, w którym można bardzo skutecznie wypromować swój sklep, lokal czy usługę. 
Najskuteczniejszą formą reklamy w powiecie ostrowskim jest obecnie artykuł sponsorowany na portalu infostrow.pl, który wraz z promocją na naszym profilu Facebook sprawi, że o firmie dowie się wielu mieszkańców naszego regionu. 
Dzięki jednej publikacji artykułu docieramy zazwyczaj do około 30 000 potencjalnych klientów a sam lokal/ firma staje się rozpoznawalna z dnia na dzień.

Przykładowy artykuł sponsorowany: 

Dodatkowo na portalu infostrow.pl można wykupić powierzchnię reklamową na bannerach reklamowych, które każdego miesiąca wyświetlane są ponad milion razy. 
Jako, że zajmujemy się szeroko rozumianą reklamą na terenie powiatu ostrowskiego mamy dla Was mały konkurs.

Pod postem facebookowym w komentarzach wpisujcie nazwy firm, w których pracujecie lub jesteście właścicielami. 

Komentarz, który otrzyma największą ilość wygrywa u nas darmową reklamę (artykuł sponsorowany z promocją na facebooku i reklama banerowa na portalu) 
2 firmy wybierze redakcja. Głosowanie trwa do poniedziałku 3 grudnia do godziny 12.

Zapraszamy do konkursu :)