Franczyza to coraz popularniejsza forma zarabiania pieniędzy, również firma Mentor w naszym regionie poszukuje chętnych franczyzobiorców do współpracy.

Nie musisz mieć doświadczenia w branży. Wystarczy, że masz zapał i uważasz, że sprzedaż oraz doradztwo ubezpieczeniowe mogą być ciekawym pomysłem na własny biznes. Na zarabianie pieniędzy. Na życie.

Grupa Mentor działa na polskim rynku ubezpieczeniowym od ponad dwudziestu lat. Współpracuje z większością Towarzystw Ubezpieczeniowych w Polsce. W tym czasie obsłużyła tysiące klientów instytucjonalnych. Od niedawna rozpoczęła rozwijać poprzez multiagencję Mentor Ubezpieczenia Indywidualne sieć sprzedaży polis dla klientów indywidualnych.
Jako franczyzobiorca można liczyć liczyć na szerokie wsparcie. - Jako Grupa Mentor obsługujemy ogromną liczbę różnych klientów, którzy czasami są zbyt mali dla obsługi przez dużego brokera i wtedy takich klientów chcemy skierować lokalnie do naszej sieci sprzedaży - mówi Krzysztof Gruszczyński Prezes Zarządu Mentor Ubezpieczenia Indywidualne- Nasz system jako pierwszy zakłada aktywne wsparcie i pomoc w zakresie pozyskiwania klientów. Dodatkowo chcemy też wykorzystać potencjał naszych klientów korporacyjnych, a właściwie ich pracowników, zachęcając ich do zakupu produktów oferowanych tylko przez naszą sieć sprzedaży - dodaje prezes.

Czego możesz oczekiwać na początek? Przede wszystkim bezpłatnych szkoleń przygotowujących do pracy w branży ubezpieczeniowej oraz pomocy w aranżacji biura (wizualizacja, dobór mebli, oznakowanie). Przez cały okres współpracy otrzymywać będziesz wsparcie marketingowe, pomoc dedykowanego opiekuna, który pomagać będzie Ci w codziennych działaniach. Atutem jest również prosty system rozliczeniowy (Ty sprzedajesz, a formalnościami zajmuje się Mentor).


Co ważne w początkowym okresie możesz również liczyć na konkretne, finansowe wsparcie Twojej działalności. - Zdajemy sobie sprawę, że kluczowe w tym biznesie jest pierwsze 12 miesięcy funkcjonowania. Dlatego chcemy wspomóc finansowo naszych franczyzobiorców w tym okresie konkretną kwotą wyrażoną w złotówkach - mówi prezes....

Aby nawiązać współpracę powinieneś posiadać lokal (własność lub wynajem), najlepiej na parterze oraz dysponować kwotą około 7 tys. zł, która zostanie przeznaczona na wyposażenie i oznakowanie biura. Rynek ubezpieczeniowy w Polsce wciąż się rozwija. Poza obowiązkowymi ubezpieczeniami komunikacyjnymi coraz więcej ludzi sięga po inne produkty z tej branży – polisy mieszkaniowe, turystyczne, NW. Warto więc rozważyć możliwość podjęcia współpracy z Mentorem.
Jeżeli zainteresowała Cię ta propozycja skontaktuj się z Maciejem Maćkowiakiem - Koordynatorem Sieci Zewnętrznej (tel. 533/801-524. maciej.mackowiak@mentorui.pl), który udzieli Ci wszelkich informacji dotyczących rozpoczęcia współpracy.

Wiecej informacji o firmie na stronie mentorui.pl