Prowadzenie biznesu wymaga ciągłego rozwoju i podążania za potrzebami klientów. Bardzo ważne jest również budowanie lojalności i pozytywnego wizerunku marki wśród stałych klientów. Zmiany w nawykach zakupowych Polaków pokazują, że obecnie aż 66% z nas preferuje płatności za pomocą kart – tak wynika z raportu „Płatności bezgotówkowe oczami Polaków” przygotowanego na rzecz kampanii Warto Bezgotówkowo. Zatem jeśli do tej pory nie udostępniliśmy naszym klientom płatności bezgotówkowych, Program Polska Bezgotówkowa jest właśnie dla nas! Powstał on bowiem w celu ułatwiania dostępu do nowych technologii płatniczych przedsiębiorcom. Warto zatem pomyśleć o wprowadzeniu do swojej firmy terminali płatniczych.

Jak dołączyć do Programu Polska Bezgotówkowa?

Program Polska Bezgotówkowa powstał w 2018 roku. Jest to wspólna inicjatywa Ministerstwa Rozwoju, Związku Banków Polskich, organizacji płatniczych Visa i Mastercard oraz agentów rozliczeniowych.

Program ma na celu ułatwienie korzystania z płatności bezgotówkowych wśród małych i średnich  przedsiębiorstw, a w jego ramach, każda firma może otrzymać do 3 darmowych terminali na okres 12 miesięcy lub do czasu osiągnięcia na poszczególnych terminalach obrotu 100 tys. zł. Przedsiębiorcy z branży transportu krajowego mogą liczyć na skorzystanie nawet z 20 terminali.

Warunkiem przystąpienia do Programu jest niekorzystanie przez ostatnie 12 miesięcy z płatności bezgotówkowych za pomocą terminali płatniczych. Po roku bezpłatnego korzystania z terminali, można kontynuować współpracę na preferencyjnych warunkach ustalanych indywidualnie z agentem rozliczeniowym.

Odbierz darmowy terminal płatniczy. To proste!

Zamówienie terminala w Programie Polska Bezgotówkowa jest bardzo proste. Może się ono odbywać za pomocą formularza na stronie internetowej lub przez telefon. Formularz jest bardzo prosty, do jego wypełnienia potrzebujesz podać:

  • imię i nazwisko;
  • e-mail;
  • numer telefonu;
  • NIP.

Formularz dostępny jest pod adresem: https://www.polcard.pl/polska-bezgotowkowa/

Terminal zostanie zainstalowany w ciągu 2 dni roboczych.