Pysznie, zdrowo, kolorowo!

Czego nie lubisz w gotowaniu? Uważasz, że to strata czasu? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Catering dietetyczny Ursus FitApetit to dieta pudełkowa, która cechuje się wysoką jakością produktów. Indywidualne podejście do klienta pozwala osiągnąć różne cele. Chcesz zgubić zbędne kilogramy przed wiosną? Nie ma najmniejszego problemu! Dieta pudełkowa Ci na to pozwoli! Odpowiednio dobrana ilość kalorii sprawi, że nie będziesz głodny, a tkanka tłuszczowa będzie spalana. Catering oferuje pięć zbilansowanych posiłków, które spożywane w regularnych odstępach czasu zapewnią sytość na długo. Jedz pysznie i zdrowo! Co ty na to?

Team FitApetit tworzy grupa doświadczonych osób, która kocha zdrowy styl życia i odżywiania. Trafisz w dobre ręce!
Możesz skorzystać z naszej aplikacji mobilnej i skomponować własny plan żywieniowy. Oferujemy wiele rodzajów diet, na pewno znajdziesz coś dla siebie. Catering dietetyczny to świetna opcja dla osób, które chcą zaoszczędzić czas spędzony na gotowaniu posiłków i spożytkować go w innym celu. Dodatkowym atutem jest to, że dietę pudełkową przygotowują za Ciebie doświadczeni kucharze i dietetycy, którzy doskonale wiedzą, jakich witamin i składników odżywczych potrzebuje ludzki organizm o każdej porze roku. Zbilansowana dieta to podstawa do zdrowego życia, a Ty nie musisz przejmować się zakupami! I nie przejmuj się, Nasz kucharz wymyśli za Ciebie, co dziś zjesz i nie wpadniesz w monotonny tryb jedzenia. Pamiętaj, że odpowiednim żywieniem jesteś w stanie zmienić swoje życie na lepsze i pozbyć się między innymi senności w ciągu dnia, bólu głowy, braku energii czy na przykład rozdrażnienia. Często nie jesteśmy świadomi, że tak mała zmiana jest w stanie zmienić całe Nasze życie. Dodatkowo zyska też na tym nasze otoczenie i na pewno docenią tę zmianę! Czasy, w których na dietę pudełkową pozwolić sobie mogli tylko nieliczni już minęły. Teraz jedzenie pudełkowe jest dostępne dla każdego na wyciągnięcie ręki!

Oszczędzasz czas, zyskujesz zdrowie!

Dieta pudełkowa sprawi, że poczujesz się lepiej. Odpowiednie porcje jedzenia dadzą ci wiele energii na cały dzień. U nas nie ma nudy! Posiłki są różnorodne i wykonane z najwyższej jakości Polskich produktów. Codzienna dostawa cateringu dietetycznego pod drzwi Twojego domu przez naszego kierowcę gwarantuje świeżość otrzymanych pudełek dietetycznych i zadowolenie Naszych klientów!
Dieta pudełkowa fantastycznie sprawdzi się też u dzieci! Dla rodzica, który woli spędzić czas z dzieckiem aktywnie i nie ma czasu na gotowanie, jedzenie pudełkowe to opcja idealna! Już od najmłodszych lat warto wprowadzać dzieciom odpowiednie nawyki żywieniowe, które w przyszłości będą skutkować pozytywnie. Wiadomym jest, ile energii mają dzieci! Nie uzyskają jej z batonika czy szybkiej przekąski. Do prawidłowego rozwoju potrzebna jest zdrowa i zbilansowana dieta, ułożona indywidualnie.
Wiemy, że każdy z Naszych klientów jest inny, dlatego jesteśmy otwarci i stworzyliśmy aż siedem zestawów dietetycznych dla każdego. Bez problemu znajdziesz dietę dostosowaną do Twoich potrzeb i stylu życia. Nie zastanawiaj się zbyt długo! Spróbuj, a się przekonasz!