W poniedziałek 24 czerwca miało miejsce otwarcie Jadalni Wołowiny, nowego lokalu na kulinarnej mapie Ostrowa- miejsca gdzie można zjeść burgery, steki i wiele więcej.

Bardzo dobra informacja dla wszystkich osób, które lubią burgery i dania z wołowiny. W poniedziałek na ostrowskim Rynku nastąpiło otwarcie Jadalni Wołowiny. 
Restauracja będzie się znajdować w lokalu Rynek 12- tam gdzie wcześniej mieściła się restauracja "Przepis" oraz Polskie "Tematy".


Jak zapewniają właściciele "Jadalni Wołowiny"- w nowym lokalu zjemy burgery o najwyższej jakości.
Mięso do burgerów pochodzi ze specjalnej rasy bydła- Hereford cenionej wśród kucharzy na całym świecie, pieczywo do burgerów wypiekane jest na miejscu w lokalu, frytki ze świeżych ziemniaków również sosy przyrządzane są na miejscu według autorskich przepisów. 
W Jadalni Wołowiny zjemy także nowość na ostrowskim rynku kulinarnym- mowa o pastrami, które przygotowywane jest od podstaw a czas przygotowania tego rodzaju wołowiny trwa ponad 3 tygodnie.  Dodatkowo na miejscu zjemy pyszne steki- oczywiście z najlepszej wołowiny rasy Hereford. 

Dla prawdziwych głodomorów wyzwaniem z pewnością będzie burger o nazwie "potwór", który ma w sobie blisko pół kilograma wołowiny. W najbliższym czasie w ofercie restauracji znajdą się także unikalne pozycje do wegetarian. Właściciele póki co nie zdradzają szczegółów ale zapewniają, że będzie to nowość w Ostrowie. 
Niebawem w Jadalni Wołowiny nie tylko zjemy dobrego burgera, będzie to także miejsce gdzie posiedzimy ze znajomymi a starszych klientów z pewnością ucieszy wiadomość, że będzie można na miejscu wypić piwko lub coś mocniejszego.

Więcej informacji na temat Jadalni znajdziecie na profilach społecznościowych: 
Pełne MENU - https://www.facebook.com/pg/jadalniawolowiny/menu/
Instagram https://www.instagram.com/jadalniawolowiny/