Każdy z nas ma inną motywację jeśli chodzi o dietę. Właśnie z myślą o osobach, którym zależy na oszczędności czasu i wygodzie powstała tzw. dieta pudełkowa, która zostaje przygotowana przez dietetyka i odpowiada różnym potrzebom człowieka.

Ogrody Smaku, czyli catering dietetyczny to dieta, która składa się z pięciu posiłków, przygotowanych i pakowanych systemem DUNIFORM odpowiednio dobranych i skomponowanych pod kątem danej osoby i jej preferencji żywieniowych. Głównym powodem jej zastosowania może być chęć utraty zbędnych kilogramów, innym razem oszczędność czasu, lub wygoda jaką daje taka forma diety. Twórcy Ogrodów Smaku gwarantują najlepszą jakość produktów, z których powstają dania oraz zbilansowane przez dietetyka wartości odżywcze zestawów.

W celu ustalenia odpowiedniej diety, na pierwszym spotkaniu informacyjnym specjalista ustala właściwą ilość kalorii, pyta o preferencje żywieniowe, potrzebne będą także ostatnie wyniki badań krwi i poziomu cukru. Następnie ustalany zostaje czas codziennej dostawy posiłków oraz miejsce. Po każdym tygodniu przeprowadzane są konsultacje z dietetykiem w celu wprowadzenia zmian aż do momentu zakończenia procesu odchudzania.

Dieta polega na przygotowaniu 5 posiłków dziennie, pakowanych systemem DUNIFORM  zapakowanych higienicznie, estetycznie i atrakcyjnie. System ten został stworzony dla firm gastronomicznych, restauracji, hoteli i firm cateringowych, ale także dla indywidualnych klientów. Posiłki dowożone są codziennie pod wskazany adres w cenie od 45 zł na dzień. Pakiet zawiera również cotygodniowe spotkania z dyplomowanym specjalistą ds. żywienia, który monitoruje cały przebieg procesu odchudzania i zmienia nawyki żywnościowe.Więcej informacji na profilu facebookowym: TUTAJ 

Oraz pod numerem telefonu: 884 233 100