Znana restauratora i gwiazda telewizji TVN po raz kolejny odwiedzi nasze strony. Tym razem kuchenne rewolucje przeprowadzi w Odolanowie.

Do tej pory Magda Gessler odwiedziła 2 restauracje w Ostrowie Wielkopolskim. 
Za pierwszym razem Magda Gessler spędziła w Ostrowie niespełna tydzień. W tym czasie wprowadzała rewolucję w restauracji Marrone przy ulicy Kaliskiej. Zmiany okazały się diametralne, wymagające wiele pracy dekoratora wnętrz oraz samej pani Gessler, która menu restauracji obróciła „do góry nogami”.
Szyld restauracji Marrone zastąpiła nazwa Golonka w pepitkę. Z włoskiej pizzerii i makaroniarni restauratorka stworzyła restaurację wielkopolską, w której serwuje się dziś dania tradycyjne, mięsa, zupy i desery.

Drugim punktem na mapie Ostrowa, który odwiedziła gwiazda TVNu była restauracja na ostrowskim rynku- Bombardini. 
Restauracja Bombardini znalazła się w gronie najlepszych restauracji i hoteli w Polsce w przewodniku napisanym przez Magdę Gessler. ,,Zjadłam świetną sałatę, niezłego dorsza, zostałam zbombardowana świetnym risotto i kapitalnymi pastami"- napisała w swojej książce Magda Gessler. Oprócz tego restauracja znalazła się także w przewodniku "Poziomki 2016/2017- Gdzie najlepiej zjeść i wyspać się w Polsce?
Tym razem pani Gessler odwiedzi Odolanów, gdzie przeprowadzi kuchenne rewolucje w "Zajeździe u Stefana"
Restauratorka ma odwiedzić Odolanów w najbliższym terminie a emisja programu nastąpi najwcześniej na wiosnę tego roku. 
Obecnie klienci chwalą sobie jedzenie w lokalu, który znajduje się przy ulicy Krotoszyńskiej w Odolanowie, jednak z pewnością marketing i otoczka, która towarzyszy programom stacji TVN przysporzy lokalowi wielu nowych klientów.
Aktualizacja 26 stycznia:
Ekipa realizacyjna montuje sprzęt do programu: