Nie wiecie co przygotować na dzisiejszy obiad? Zajrzyjcie do Odolanowa, bowiem zostanie otwarta tam nowa pizzeria właśnie dzisiaj.

Nowa pizzeria, która zostanie otwarta w Odolanowie nosi nazwę "Toscania" i mieści się ona przy ulicy Strzeleckiej 41. Jej oficjalne otwarcie nastąpi dzisiaj, czyli 01.02.2017r. o godzinie 13:00 i będzie czynna, aż do 23:00.

Pizzeria Toscania posiada bogatą ofertę w swoim menu, dzięki czemu każdy z pewnością znajdzie swoją ulubioną pizzę.Oczywiście pizza to nie wszystko co jest w stanie zaoferować nam ten nowy lokal w Odolanowie. W swojej ofercie Toscania posiada również kebab, tortille, zapiekanki, napoje itp.
Pizzeria posiada również specjalną promocję, która polega na tym, że w każdy WTOREK zamawiając dowolną pizzę zapłacimy kwotę o rozmiar mniejszą. To wspaniały sposób na przyciągniecie klientów, którzy z pewnością skorzystają nie raz z takiej oferty ;-).

Jeśli chodzi o kwestię dowozów, to na terenie Odolanowa będą one darmowe, natomiast poza Odolanowem już płatne. Zamówienia będzie można składać pod numerem telefonu: 795 077 008


Z niecierpliwością czekamy na otwarcie nowej pizzerii i Wasze opinie po otwarciu.