4 stycznia została otwarta nowa restauracja w Ostrowie Wielkopolskim, mowa o lokalu Black Dave, który mieści się przy skrzyżowaniu ulicy Raszkowskiej i Wolności w budynku Starej Biblioteki.

W zabytkowym budynku Starej Biblioteki w Ostrowie Wielkopolskim została otwarta nowa restauracja, pojawiły się także dania, których w Ostrowie jeszcze nie było.
Popisowymi daniami w restauracji Black Dave są potrawy z dziczyzny. Zjemy tutaj między innymi comber z jelenia, który z pewnością zadowoli podniebienia nawet najbardziej wymagających klientów. W karcie dań znajdziemy burgera z dziczyzną oraz wiele dań z polskiej kuchni tradycyjnej. 

Comber z sarny w sosie z aromatycznej borówki, grillowanymi grzybami i chips z selera: 


Dobra informacją jest także to, że w lokalu zjemy dania dedykowane specjalnie dla wegetarian- np Stek z kalafiora z jajkiem w koszulce oraz puree z ziemniaka:

 


Chcemy, by Black Dave stał się wizytówką przepięknego miasta, jakim jest Ostrów Wielkopolski. Pragniemy, by nasz kompleks był otwarty dla mieszkańców miasta. Liczymy na to, że będą czuli się w naszych progach wyjątkowo, dlatego menu jest tworzone właśnie z myślą o nich.
Nie chcemy na razie zdradzać wszystkiego, jednak jedno możemy powiedzieć- pozytywnie zaskoczymy Ostrów Wielkopolski- powiedział Dawid Zmyślony właściciel restauracji. 

Cały lokal to nie tylko restauracja. W budynku znajdują się 3 sale dla gości. Pierwsza, mieszcząca się na I piętrze to Sala Bankietowa przygotowana na imprezy okolicznościowe typu wesela, a w niej bawić się może nawet 120 osób.Lokal przygotował jeszcze jedną salę tzw VIP ROOM. Jest to mała sala, z oddzielnym wejściem w podziemiach budynku. Miejsce przygotowane głównie z myślą o osobach, które w ciszy i spokoju będą chciały przeprowadzić chociażby ważne spotkania biznesowe.

Więcej informacji oraz menu znajdziecie na stronie: 
https://blackdave.pl/ 
Rezerwacje pod numerem telefonu: 735 520 794 

Zapraszamy także do polubienia lokalu na facebooku: