14 listopada w Ostrowie Wielkopolskim nastąpi otwarcie nowego sklepu ze zdrową żywnością, jakiego jeszcze w naszym mieście nie było. Mowa o sklepie Siejba.

W Siejbie znajdziesz przede wszystkim naturalne produkty na wagę. Kupujesz tyle ile chcesz i ile zużyjesz, unikając przy tym plastikowych torebek. Poczujesz zapach i zobaczysz produkt w jego naturalnej formie. Żywność pokazujemy Wam tak, jak oferuje nam natura, dlatego Siejba jest PEŁNA NATURY. W ofercie posiadamy również produkty ekologiczne i bezglutenowe potwierdzone certyfikatami. W sklepie znajdują się naturalne produkty na wagę i bez opakowań.

Nasze produkty kupujemy bezpośrednio u producentów, bez zbędnych pośredników co wpływa na wysokość cen, które są przystępne dla każdego. Nasi klienci cenią sobie, kiedy po zważeniu produktu cena jest niska i decydują się na „dokładkę”. To Ty decydujesz ile zapłacisz, wybierając wagę produktu- mówią właściciele sieci siejba.pl 

Do Siejby warto wybrać się rano, wtedy właściciele mielą kawę i dobierają grubość mielenia do sposobu jej parzenia. Sprzedawane jest także pieczywo , które pochodzi od lokalnych, zaufanych dostawców.

„ Z całą odpowiedzialnością, zachęcamy naszych klientów do korzystania z darów jakie składa nam czysta natura. W końcu dla zdecydowanej większości z nas, najwyższą wartością jest zdrowie, nasze i naszych dzieci. Dajmy więc sobie szansę i wybierzmy zdrowy styl życia, pamiętając jednocześnie, że nie wiąże się to z wielkimi wyrzeczeniami- mówią właściciele sieci sklepów Siejba


Sklep zlokalizowany będzie przy Placu 23 Stycznia nr 30. 
Więcej informacji na temat lokalu znajdziecie na profilu facebookowym: TUTAJ