Bardzo dobre informacje dla wszystkich osób, które odżywiają się Vege oraz tych, które musza zwracać uwagę na to co jedzą.

Jeszcze niedawno zjedzenie smacznego, bezmięsnego posiłku graniczyło w Ostrowie z cudem. Od jakiegoś czasu w menu ostrowskich lokali pojawiają się potrawy vege i dietetyczne jednak nie było do tej pory miejsca, gdzie znajdziemy jedzenie dedykowane specjalnie dla osób wymagających.  
Restauracja Fit&Vege u Violi, bo o niej mowa funkcjonuje od poniedziałku 11 lutego i znajduje się przy ulicy Wolności 36 w Ostrowie Wielkopolskim. 
W menu restauracji znajdziemy dania dla osób o upodobaniach wegetariańskich oraz tych, które nie mogą spożywać wszystkich potraw. 

Chciałam by restauracja Fit&Vege była alternatywa dla tradycyjnej diety pudełkowej, gdzie narzucaną mamy dietą na cały dzień. W naszym lokalu klient sam wybiera kiedy i na co ma ochotę- powiedziała właścicielka Violetta Zarzecka Właścicielką restauracji jest Pani Violetta Zarzecka, która od lat z powodzeniem działa w branży gastronomicznej. To u Niej możecie skosztować smacznych i niedrogich obiadów w lokalu Obiady u Violi. 

Lokal Fit&Vege u Violi czynny jest 7 dni w tygodniu a potrawy zamówimy zarówno na miejscu jak i z dowozem do domu. 

Więcej informacji znajdziecie TUTAJ

Jeśli szukacie lokalu, znajdziecie go przy ulicy Wolności w Ostrowie Wielkopolskim: