Pizza Hut - jedna z największych sieci restauracyjnych typu casual dining na świecie - wchodzi do Kalisza. Na dniach otworzy swój lokal w Centrum Handlowym Kalinka.

Przed weekendem nad wejściem pojawił się szyld, a w budynku trwają ostatnie przygotowania. Wielkie otwarcie już za tydzień – 14 grudnia. – Oprócz możliwości zjedzenia na miejscu będzie to restauracja z dostawą – zdradza Agnieszka Trnka, przedstawiciel biura prasowego Pizzy Hut. – Z okazji otwarcia dla pierwszych gości przygotowaliśmy 200 bonów na kwotę 10 zł każdy, do wykorzystania z Pizzy Hut. Ponadto do 30 grudnia br. każda pizza dostępna będzie w promocyjnej cenie 24, 99 zł.

Pizza Hut otwiera się w Centrum Handlowym Kalinka przy ul. Młynarskiej 131. A to nie wszystko, bo w pobliskiej Galerii Amber otwarcie zapowiada Pizza Hut Express. W przeciwieństwie do normalnych restauracji, w których oprócz pizzy serwowane są też makarony, calzoni, tortille, sałatki, przystawki czy desery, jej menu ogranicza się tylko do pizzy. Założeniem restauracji jest jednak ekspresowa obsługa klienta – pizza jest serwowana w ciągu 5 minut od złożenia zamówienia.

Pizza Hut jest jedną z największych sieci restauracyjnych typu casual dining na świecie. Pierwsza restauracja w Polsce została otwarta w roku 1992 w warszawskim Hotelu Marriott. Aktualnie w naszym kraju działa ponad 60 pizzerii tej marki.

info: www.faktykaliskie.pl