Data wydarzenia: 21.10.2017 12:00 - 22.10.2017 20:00
Miejsce wydarzenia: Parking przy Galerii Ostrovia

W dniach 21 i 22 października na parkingu przy Galerii Ostrovia ustawią się food trucki, które przyjadą z całej Polski. Zaserwują one dania inspirowane smakami i kulturami różnych regionów, krajów i kontynentów.

Tradycja mobilnych restauracji narodziła się w USA, ale obecnie znana jest już na całym świecie. Dania w food truckach przygotowywane są ze świeżych, starannie dobranych składników, zgodnie z ideą „slow foodu”.
Każdy food truck wyróżnia się oryginalnym pomysłem i często zaskakującymi smakami. Do Ostrowa przyjedzie około 20 restauracji na kółkach. Uczestnicy będą mogli posmakować azjatyckich pierożków, belgijskich frytek, soczystych burgerów, meksykańskiej chimichangi, francuskich naleśników, nowojorskiego pastrami i wiele więcej. Nie zabraknie również deserów, w tym zakręconych gofrów czy też amerykańskich donutów.
Festiwal Smaków Food Trucków to również świetna okazja do spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Organizatorzy Festiwalu zapewnią gościom miejsce do konsumpcji oraz muzykę. Na wypadek niepogody na terenie wydarzenia stanie duży namiot, w którym będzie można schronić się przed wiatrem i deszczem, aby na spokojnie móc rozkoszować się wybranymi daniami i dobrym towarzystwem.
Informacje na temat Festiwalu Smaków Food Trucków można na bieżąco śledzić na fanpage’u:
https://www.facebook.com/events/362523527512398

Pełna lista food trucków pojawi się przed samym wydarzeniem.WSTĘP BEZPŁATNY!
DATA: 21-22 października 2017
GODZINA: sobota 12:00 – 21:00, niedziela 12:00 – 20:00
MIEJSCE: parking przy Galerii Ostrovia, ul. Kaliska 120.

Festiwal Smaków Food Trucków to wydarzenie kulinarne, którego ideą jest promowanie jedzenia wykonanego zgodnie z ideą „slow food”. Festiwal od 3 lat odbywa się w wielu miastach północnej Polski zdobywając rzesze fanów różnorodnych dań serwowanych z restauracji na kółkach.