Na ostrowskim rynku w dniach 23-25 marca odbędzie zlot Food Trucków. W trakcie Jarmarku Wielkanocnego, 13 pojazdów z jedzeniem będzie raczyć mieszkańców międzynarodową kuchnią.

Po raz kolejny Foodtrucki zjeżdżają do naszego miasta. Tym razem podobnie jak w roku ubiegłym będą one towarzyszyły Jarmarkowi Wielkanocnemu na ostrowskim Rynku. 

Tym razem zaskoczymy Was bogactwem naszych kuchni, czymś do popicia i czymś miłym dla ucha. To wydarzenie stworzone jest dla dużych i dla małych, podczas imprezy będzie kącik dla dzieci i atrakcje. Miejcie się na baczności, bo będziemy mieli sporo nagród i dobrej szamki do rozdania- piszą organizatorzy wydarzenia. 


Tradycja mobilnych restauracji narodziła się w USA, ale obecnie znana jest już na całym świecie. Dania w food truckach przygotowywane są ze świeżych, starannie dobranych składników, zgodnie z ideą „slow foodu”.
Każdy food truck wyróżnia się oryginalnym pomysłem i często zaskakującymi smakami. Na tegoroczny festiwal do Ostrowa przyjedzie 13 restauracji na kółkach. Uczestnicy będą mogli posmakować kuchni z wielu zakątków naszego globu. 
Festiwal Smaków Food Trucków to również świetna okazja do spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Organizatorzy Festiwalu zapewnią gościom miejsce do konsumpcji oraz muzykę. 

Informacje na temat Festiwalu Smaków Food Trucków można na bieżąco śledzić na fanpage’u: TUTAJ