W Ostrowie Wielkopolskim jest jedno miejsce w którym możemy się poczuć jak w przedwojennej Polsce. Mowa o klubie Sanacja, który znajduje się przy ulicy Strzeleckiej 18 w Ostrowie Wielkopolskim. Uraczymy się tam również potrawami, których do tej pory nie było na kulinarnej mapie naszego miasta.

Sanacja to miejsce urządzone w iście historycznym klimacie, miejsce w którym w ciszy i spokoju możemy zjeść świeże i zdrowe potrawy, odpocząć czy poczytać książkę. 
Restauracja, która znajduje się przy ulicy Strzeleckiej swym wystrojem nawiązuje do polskiej historii. Na ścianach lokalu znajdziemy pamiątki historyczne oraz obrazy, które przybliżą nam tematykę polskiej historii. 

Atutem lokalu jest panujący w nim spokój oraz z pewnością najpiękniejszy ogródek restauracyjny w całym Ostrowie. W ogródku oraz w zimowym ogrodzie odpoczniecie nawet po męczącym dniu. Lokal oczywiście jest klimatyzowany, odpocząć można zatem także od upałów. Warto podkreślić unikalną na skalę Ostrowa kuchnię. W Sanacji znajdziecie potrawy, których nie ma w innych lokalach w Ostrowie. Są to między innymi kartacze, sałatki z kwiatami czy sok z pokrzywy. Nie zabraknie także kuchni tradycyjnej, chociażby świeżych, ręcznie robionych pierogów. 

Wkrótce lokal Sanacja będzie także miejscem, gdzie wypijecie nasze regionalne piwo Ostroviak.  


Jeśli chcecie być na bieżąco z informacjami szukajcie ich na fanpage na facebooku: