W Ostrowie Wielkopolskim jest jedno miejsce w którym możemy się poczuć jak w przedwojennej Polsce. Mowa o restauracji Sanacja, która znajduje się przy ulicy Strzeleckiej 18.

Uraczymy się tam wspaniałą aromatyczną kawą podawaną w starej porcelanie, deserami , lodami, domowymi ciastami oraz potrawami, których do tej pory nie było na kulinarnej mapie naszego miasta.
Restauracja Sanacja to miejsce , które choć nowoczesne z zewnątrz to wystrojem wewnętrznym przenosi nas w klimat przedwojennej Polski. Miejsce, w którym, wśród zabytkowych artefaktów możemy delektować się wyśmienitymi smakami wyszukanych potraw.

Atutem lokalu jest panująca w nim atmosfera , ogród zimowy oraz najpiękniejszy zewnętrzny ogródek restauracyjny w całym Ostrowie. Tam w otoczeniu kolorowej, soczystej roślinności możemy zaspokajać najbardziej wyszukane podniebienia.W Sanacji znajdziecie potrawy, których smaki nawiązują do przedwojennej kresowej kuchni .
Znajdziecie tam Państwo również wyszukane sałatki oraz świeżo wyciskane soki z różnymi sezonowymi dodatkami jak pokrzywa, szpinak, różne zioła czy imbir.
Nie brakuje tam także kuchni tradycyjnej, chociażby świeżych, ręcznie robionych pierogów.

Sanacja także miejscem, gdzie znajdziecie Państwo  oryginalne alkohole , nalewki   oraz nasze regionalne piwo Ostroviak


W lokalu istnieje także możliwość zorganizowania rodzinnych uroczystości okolicznościowych imienin, urodzin , rocznic i oraz spotkań i eventów firmowych.
Do tych celów Lokal dysponuje nowoczesnym sprzętem audiowizualnym. 
W lokalu już od września będą odbywać się spotkania , wykłady , kameralne koncerty fortepianowe. W okresie jesiennym będzie na Państwa czekać tam wiele najróżniejszych atrakcji.

Jeśli chcecie być na bieżąco z informacjami szukajcie ich na fanpage na facebooku: