Tajskie curry to okręt flagowy kuchni z krainy uśmiechu. W każdej tajskiej restauracji w menu znajdzie się szereg potraw przygotowanych na bazie pasty curry z różnymi dodatkami. Na ulicach Tajlandii, gdzie street food jest bardzo popularny, w menu można spotkać różne warianty dań curry. Teraz jednak nie trzeba nigdzie wyjeżdżać, aby zasmakować azjatyckiej specjalności.

Kulinarna mapa naszego miasta wzbogaciła się o tajskie smaki "Garry z Curry", gdzie każdego dnia serwowane są 3 dania curry z kurczakiem w trzech wersjach: Czerwonej, Zielonej, Żółtej i w trzech stopniach ostrości.  Nie zapomniano jednak o weganach, bo każdego dnia jedno danie będzie przygotowane specjalnie dla nich z tofu zamiast kurczaka.  Mieszkańcy mają też okazje spróbować Mango lassi, czyli chłodny napój na bazie jogurtu i mango, który łagodzi ostre potrawy. 

Jak zapowiadają właściciele:
"Wszystkie zamówienia realizowane są według zasady 3xS. SZYBKO - danie będzie do odbioru niemal natychmiast. SMACZNIE - bo wiadomo, że będzie smacznie
????. Do SYTA - porcja curry i ryż to taka ilość, że zadowoli największych głodomorów. "Foodtruck Garry z Curry znajdziecie od wtorku do niedzieli w godzinach 12.00 - 20.00 przy parkingu na ul. Raszkowskiej 31 w Ostrowie Wielkopolskim. 

Natomiast najnowsze informacje o tajskich smakach w naszym mieście znajdziecie na facebooku - LINK TUTAJ