Prezentujemy kolejną firmę z Ostrowa Wielkopolskiego, która tworzy bardzo ciekawe rzeczy. Zapraszamy do krótkiej historii firmy i zaczerpnięcia inspiracji dla własnych działalności.

Joanna i Paulina mają po 27 lat, poznały się przypadkowo, a teraz wspólnie pracują prowadząc z powodzeniem cukierniczy biznes. 

Poznałyśmy się nietypowo – 4 lata temu , Paulina została opiekunką Zuzi i Jasia. Podczas tych 4 lat każda osobno piekła torty dla swoich najbliższych najczęściej w formie prezentu. Gdy dzieci poszły do przedszkola nasze drogi się rozeszły ale tylko na moment :). Gdy stworzyłyśmy jeden wspólny tort stwierdziłyśmy ze nawet nieźle nam to wyszło. Był to tort  Księżniczka Elsa- najlepszy tort jaki do tej pory zrobiłyśmy Jednak temat upadł i przy kwietniowym spotkaniu na kawie, na spontanie utworzyłyśmy fanpage i wrzuciłyśmy wszystkie torty jakie do tej pory były zrobione. Zainteresowanie naszymi tortami było tak duże, że same byłyśmy zdziwione. I tak po kilku miesiącach otwarłyśmy swoją pracownię artystyczną Torty z Pasją- mówi Pani Joanna. 
Na zdjęciu tort  Księżniczka Elsa.

Paniom zdarzają się także bardzo ciekawe zamówienia. Poniżej zdjęcie tortu, który został wykonany specjalnie na zamówienie uczniów dla swojej ulubionej siostry zakonnej:
W dotychczasowej twórczości  Pań nie brakuje prawdziwych bomb kalorycznych, na których widok niejednej osobie zrobi się ochota na słodkie:
Zapytaliśmy Panie o najlepsze zlecenie i plany na przyszłość?
Każde zlecenie jest dla nas wyzwaniem ale najbardziej lubimy takie, które są naszym projektem.  Na razie nic nie planujemy, najlepsza przyszłość tworzy się sama- piszą Paulina i Joanna.
Więcej informacji znajdziecie na profilu Pań: Torty z pasją Ostrów Wielkopolski