Każdy z nas ma inną motywację jeśli chodzi o dietę. Właśnie z myślą o osobach, którym zależy na oszczędności czasu i wygodzie powstała tzw. dieta pudełkowa.


Przed wybraniem dla siebie odpowiedniej diety warto dobrze to przemyśleć i skorzystać z usług profesjonalistów. Warto zastanowić się nad skorzystaniem z usług specjalistów z Ogrodów Smaku w Ostrowie Wielkopolskim. Specjaliści doradzą i skutecznie dobiorą odpowiednią dietę dopasowaną do Twoich potrzeb, a efekty będą widoczne już w pierwszym tygodniu.

Ogrody Smaku oferują catering dietetyczny, który działa na rynku już ponad 2 lata. Dieta pudełkowa oferowana przez Ogrody Smaku to posiłki przygotowane i pakowane systemem Duniform, odpowiednio dobrane i skomponowane pod kątem danej osoby i jej preferencji żywieniowych. Głównym powodem jej zastosowania jest chęć utraty zbędnych kilogramów, dla innych to oszczędność czasu lub wygoda jaką daje taka forma diety. Nie wymaga od klienta dodatkowego czasu na przyrządzanie posiłków. Posiłki dostarczane są do nas pod wskazany adres, co jest dużym udogodnieniem.
Jest to również świetne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie zdrowy styl życia. Regularne spożywanie posiłków ma wielki wpływ na funkcjonowanie Twojego organizmu, ponieważ eliminuje potrzebę podjadania. Są tak skomponowane by dostarczyć energii, nie zawierają konserwantów, są bogate w witaminy, minerały, błonnik i inne niezbędne składniki odżywcze.
Merłan Dehmani, twórca Ogrodów Smaku, gwarantuje najlepszą jakość produktów, z których powstają dania.


Catering dietetyczny jest kierowany dla każdego, kto zwraca uwagę na to co je. W restauracji Ogrody Smaku w propozycji dla klienta posiadamy diety redukcyjne, utrzymujące wagę, a także budujące masę mięśniową. Mamy w swojej ofercie również diety projektowane dla osób trenujących sporty wydolnościowe, dla osób z nietolerancją pokarmową jak również z dolegliwościami chorobowymi- mówi właściciel, Merłan Dehmani.


Nasza firma daje klientowi wiele możliwości wyboru. Przy doborze diety bierzemy pod uwagę tryb dnia konsumenta, jego preferencje żywieniowe czy alergie. Dajemy możliwość zamówienia cateringu na cały dzień (zestaw składający się z 5 posiłków), pudełek biznesowych (składających się z trzech posiłków - świetne rozwiązanie dla osób zabieganych, by miały możliwość zjedzenia gotowych dań w godzinach pracy) czy pojedynczych posiłków, takich jak śniadanie czy obiad. Jako pierwsi w regionie wprowadziliśmy najmodniejszą formę oczyszczania – detoks. To idealne rozwiązanie by oczyścić swój organizm z toksyn. Do przygotowania soków wykorzystywane jest nawet do 10kg warzyw, dzięki czemu soki zawierają kilka razy więcej witamin niż w innych daniach oraz znakomicie wpłyną na pracę Twojego organizmu.
Ogrody Smaku dużą wagę przywiązują również do metod przygotowywanych posiłków. Szybka obróbka, gotowanie vacuum czy piec konwekcyjny to podstawa w naszej kuchni. By dania były smaczne i lekkie często produkty przygotowywane są na grillu. Bazujemy też na kuchni fusion, w której chodzi o zróżnicowanie potraw, choć smaki pozostają tradycyjne- dodaje właściciel Merłan Dehmani.

Klienci Ogrodów Smaku mają również zapewnioną możliwość skorzystania z porad dietetyka. Nawiązana współpraca z kilkoma specjalistami umożliwia regularne spotkania i kontrole efektów diety. Koszt spotkania z pełną analizą i poradami to jedyne 50zł. Do dyspozycji mają Państwo aż 5 wykwalifikowanych specjalistów.

By zachęcić do współpracy z restauracją, Ogrody Smaku wprowadziły promocję. Jest to nowa, niższa cena na pakiet 5 posiłków. Wszystkie osoby, które zdecydują się na skorzystanie z tej formy cateringu płacą jedyne 39.90zł/dzień. Dotyczy to klientów, którzy do końca marca podejmą decyzję o skorzystaniu z propozycji i (nie przerwanie) będą z niej korzystać, cena nie ulegnie zmianie.

Więcej informacji uzyskać można pod numerem telefonu: 516 050 266
Oraz na profilach: 
Ogrody Smaku 
Dietetyczne Pudełka