Mieszkaniec Daniszyna w powiecie ostrowskim- Dominik Gawron ma 21 lat i za sobą bagaż przygód. Właśnie jest w trakcie podróży autostopem dla dalekiego Hong Kongu.

Dominik ma 21 lat, jest absolwentem III LO w Ostrowie Wielkopolskim i za sobą podróże, o których większość z nas może jedynie pomarzyć. 3 lata temu wybrał się autostopem na Lazurowe Wybrzeże. W następnym roku odwiedził Australię i Nową Zelandię. W zeszłym roku odbył ciekawy trip po Stanach Zjednoczonych, aktualnie przebywa w dalekiej Mongolii, do której dotarł autostopem. 


W tym roku chciałbym Was zaprosić na dwa miesiące, w ciągu których mam zamiar odbyć swoją najdzikszą podróż autostopem. Do przejechania ponad 10tys kilometrów!
Cel mojej podróży to: Hong Kong. Trasa będzie wiodła przez: Ukrainę>Rosję>Mongolię>Chiny- napisał Dominik 

W podróż wyruszyli 16 lipca z Rzeszowa. Samochodami, Tirami, Autobusami, powoli do celu. Dzisiaj (14 sierpnia) wraz ze swoim tegorocznym kompanem Andrzejem są już w Mongolii. 

09-10 sierpnia byli już w stolicy Mongolii Ułan Bator- Pełni zapału ruszyliśmy odkrywać stolicę Czyngis-chana, zaciekawieni jak wyglądają miejsca polecane w poradnikach turystycznych oraz jak się mają tutaj zwykle szare ulice- napisali
05-06 sierpnia spełnili marzenie odwiedzając największe jezioro na świecie - Bajkał. 


Przygody Dominika i Jego kolegi Andrzeja możecie śledzić na ich facebookowym kanale: TUTAJ 
Relację zdjęć możecie obejrzeć z sliderze w artykule. 
My oczywiście napiszemy Wam jak tylko Dominik dotrze do celu- czyli dalekiego Hong-Kongu.