Statystycznie większość Polaków wydatki związane z urlopami pokrywa z bieżącej w danym miesiącu wypłaty. Znaczna mniejszość ma możliwość i decyduje się na wcześniejsze regularne odkładanie danej sumy pieniędzy. Co jednak zrobić, jeżeli na horyzoncie pojawia się atrakcyjna oferta po dużym rabacie i wszystko sprowadza się do tego, że mamy wolne, mamy miejsce, mamy plan ale nie mamy pieniędzy? Idealnym rozwiązaniem jest... kredyt!

Kredyt nie taki straszny jak go malują. 

Wiele ludzi boi się kredytów, media przesiąknięte są opowieściami o ludziach, którzy toną w ilości długów, które w ostatecznym rozrachunku prowadzą do tragedii. Receptą na tą sytuacje jest wiedza i prawidłowe oszacowanie swoich możliwości finansowych. Decydując się na BANCOWO - wybierasz właściwie! Ta propozycja jest platformą kredytową, która pozwala idealnie dopasować kredyt do możliwości zarówno czasowych jak i ratalnych - https://www.bancovo.pl/landing/kredyt-na-wakacje/

Co proponuje BANCOWO?

Elastyczny okres, niskie raty, pieniądze tego samego dnia, bez zbędnych zaświadczeń, całość online - to tylko kilka korzystnych opcji dla każdej osoby marzącej o szybkim zastrzyku gotówki przed wakacjami. Co ważne, kredyt można wziąć już od 500 zł do nawet 200 000 tys. zł w okresie od 2 miesięcy do nawet 120. Wykwalifikowani konsultanci w kilka minut przestawią oferty wielu banków i firm kredytowych celem dobrania najkorzystniejszej oferty dla klienta. 

Spokojne wakacje.

Na wakacjach człowiek odpoczywa - jedni wolą wypoczynek czynny, inni bierny. Każda grupa ma określone wymagania i potrzeby finansowe. Zdarzyło Ci już pewnie wyjechać na wakacje i zrezygnować z interesującej Cię atrakcji tylko dlatego, że nie byłeś pewien, czy wystarczy Ci pieniędzy do końca wyjazdu? Kredyt można potraktować jako budżet dodatkowy, co pozwala całkowicie nie martwić się nagłymi wypadkami. Zdarzają się bowiem sytuacje, których nie idzie przewidzieć jak np. powikłania posłoneczne, poślizgnięcie się na basenie lub inne wypadki. Mając w zanadrzu dodatkowy budżet nie zostaniesz bez pomocy jeżeli cokolwiek stanie się Tobie lub rodzinie. Warto o tym pamiętać równie mocno jak o ubezpieczeniu. 

Część osób lubi spontaniczność i w takich wyprawach jest bardzo dużo magii i przygody. Zdecydowana większość to ludzie przynajmniej częściowo przezorni lubiący mieć wszystko dopięte na ostatni guzik. Ta oferta jest wprost stworzona właśnie dla nich, choć korzystać może z niej każdy. Ważne jest by zawsze pamiętać o bezpieczeństwie swoim i swoich bliskich a kredyt wzięty "z głową" na pewno nie zrujnuje naszego życia.