Mayer

Oceniono 2 raz(y) 0

Policyjny kraj, jak rozmawiam z ludźmi (klientami znajomymi i rodziną) to każdy jest przeciwko naszemu rządowi, mało komu podobają się takie pomysły jakie nam serwują większość z nich zdaje robię sprawę że z demokracją ma to mało wspólnego, więc powie mi ktoś jak rozumieć tak wielkie poparcie dla rządu jaki mamy no ja nie pojmuję skąd to się bierze, czy mam rozumieć że większa część naszego społeczeństwa jest nieudolna zagubiona A może patologiczna???? Nie rozumiem .....

ppp

Oceniono 5 raz(y) 3

i kto na nich głosował ?

Koko

Oceniono 12 raz(y) 10

Niech nas wszystkich pozamykają

Gość

Oceniono 16 raz(y) 12

Przepis tak głupi jak nasz rząd

Gość

Oceniono 19 raz(y) 13

Gupizna jakich mało będzie jeszcze więcej potrąceń bo pieszy pójdzie jak święta krowa

Gość

Oceniono 18 raz(y) 12

Teraz idioci (których w naszym kraju jest mnóstwo) będą myśleli że są panami ulicy i będą wchodzić pod jadące auta "bo oni mają pierwszeństwo" nie myśląc o tym, że pojazd potrzebuje przynajmniej kilku metrów aby się zatrzymać.

Pjes

Oceniono 14 raz(y) 4

A co się spodziewacie po rządzie antynarodowym

Kierowca

Oceniono 39 raz(y) 29

Czyli w centrum miasta mam stanąć przed przejściem dla pieszych i stać z pół godziny, bo cały czas ktoś idzie chodnikiem obok pasów i może chcieć wejść a przecież ma pierwszeństwo. Najglupszy przepis jaki mógł powstać! Ja idąc przez miasto i podchodząc do przejścia staje i się rozglądam i nie przeszkadza mi zaczekać 10 czy 20s zanim auta przejadą czy ktoś stanie, to ja wchodzę na drogę i to ja mam obowiązek ustąpić. Tak samo jadąc autem przepuszczam pieszych jak już stoją przy pasach.