Koncert chorwackiego duetu wiolonczelowego 2Cellos odbędzie się dopiero za pół roku, a już kończą się bilety na to wydarzenie! Kto jeszcze ich nie ma, a chciałby posłuchać fantastycznych muzyków na żywo w warszawskim Torwarze, musi się spieszyć! To już tylko kwestia kilku dni i koncert zostanie w całości wyprzedany.

Pierwszy koncert 2Cellos w Polsce będzie na pewno wielkim wydarzeniem. Utalentowani muzycy z całą pewnością dowiodą, że mieszanie gatunków w ich wykonaniu wychodzi perfekcyjnie. Występ 2Cellos od kilku miesięcy cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. W sprzedaży pozostało zaledwie kilkadziesiąt biletów. Zapraszając 2Cellos do Polski spodziewaliśmy się, że wejściówki zostaną wyprzedane, ale tego, że na pół roku przed wydarzeniem, w sprzedaży pozostanie ich tak niewiele tego doprawdy się nie spodziewaliśmy. Świadczy to o tym, że zapraszając duet do naszego kraju, nie pomyliliśmy się! Wszyscy więc, którzy nie mają jeszcze biletu, a chcieliby zobaczyć genialnych wiolonczelistów na żywo, muszą się spieszyć z zakupem, bo za chwilę ich już po prostu nie będzie- mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która zorganizuje koncert 2Cellos na warszawskim Torwarze.
Fani, którzy zjawią się na koncercie 2Cellos w listopadzie, pochodzą głównie z Mazowsza i Pomorza. To tam sprzedało się najwięcej biletów. Reprezentacje Warszawy, Gdańska, a także Krakowa na występie w stolicy będą najliczniejsze i będą stanowić w sumie blisko czterdzieści procent publiczności. Fani przyjadą także z zagranicy, m.in. z Litwy, Niemiec, Irlandii i Francji. Organizatorem koncertu 2Cellos jest agencja Prestige MJM. Wydarzenie odbędzie się 20 listopada w warszawskiej hali Torwar. Ostatnie bilety można zakupić poprzez strony www.bilety.imprezyprestige.com i eBilet.pl oraz w salonach Empik na terenie całego kraju.