Na mapie Kalisza pojawiło się ciekawe miejsce, w którym za rozsądną cenę można kupić meble, które ożywią i nadadzą styl każdej powierzchni.

Firma MD Meble budowana przez kaliszan rozwija współpracę z projektantami, z agencjami nieruchomości i klientami indywidualnymi a jakość mebli oraz ich ceny, z pewnością należą do najkorzystniejszych na rynku.


Na chwilę obecną więcej klientów mamy z Ostrowa Wielkopolskiego niż z Kalisza, bardzo nas to cieszy i zarazem zaskakuje. Z terenu powiatu ostrowskiego mamy stałych klientów, którzy do nas wracają i polecają kolejnych - mówi właścicielka sklepu MD Meble.
No tak… holenderskie meble. Przecież to musi kosztować krocie. Zwłaszcza, że większość wykonana jest z litego drewna, połączonego ze szkłem i metalem. Tymczasem prawda jest taka, że meble w MD Meble można kupić z dużą, dochodzącą do 70 % zniżką.

Dzieje się tak, dzięki systemowi outletowemu. Większość mebli prezentowanych w MD – to pojedyncze egzemplarze pochodzące z wystaw oraz końcówki serii- dodaje właścicielka
Salon znajduje się przy ulicy Wrocławskiej 180:

MD Meble rozwija w Polsce kilka linii holenderskiej firmy HABUFA: Handers & Hazel, XOON, dla młodych klientów, HAPY @ HOME – meble dla rodzin i akcesoria dla domu Younique.

Każdy, kto marzy o unikalnym stylu swojego mieszkania, z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Polecamy zapoznać się z filmikiem i galerią zdjęć.