Z największą przyjemnością prezentujemy Państwu zielone zakątki zgłoszone do konkursu na najpiękniejszy ogród w Gminie Ostrów Wielkopolski „Relaks w ogrodzie 2018”. W sumie nadesłano 22 zgłoszenia. Najwięcej z Franklinowa i Zacharzewa. Są też ogrody z Gutowa, Górzenka czy Lewkowca, które po raz pierwszy zdecydowały się na udział w naszym konkursie. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 19 września (środa), o czym każdy z właścicieli zostanie powiadomiony osobiście. „Wszystkie ogrody mają swój urok. Każdy z nich ma własny styl zależny od wizji jego właściciela” – podsumował Paweł Woźniak, członek jury.

Każdego roku jury przyznaje I, II i III miejsce oraz 6 wyróżnień, w kat: wejście do domu, ogród rustykalny, przyjazny dzieciom, wejście do domu, ogród nowoczesny i ogród warzywny.

„Od czterech lat z sukcesem organizujemy konkurs na najpiękniejszy ogród, bardzo się z tego cieszę. Zależało nam by otoczenie, w którym żyjemy było coraz piękniejsze. Każdego roku dbamy by były ciekawe nagrody. Nasi mieszkańcy coraz chętniej biorą udział w konkursie. Każdego roku pięknych zielonych zakątków przybywa, wzbudzając zachwyt i podziw. „ – mówi wójt gminy Piotr Kuroszczyk.

W galerii zdjęć prezentujemy wszystkie zgłoszone ogrody. Ich kolejność w prezentacji jest przypadkowa. Ze względu na obowiązujące przepisy RODO nie podajemy pełnych danych osobowych i adresowych.