Niemal każdy marzy o własnym domu. W Topoli Osiedle pod Ostrowem Wielkopolskim powstaje ekologiczne osiedle, w którym z pewnością będzie można komfortowo żyć. Mowa o Osiedlu Radziwiłłów, którego budowa właśnie rusza.

Prezentowany kompleks zabudowy mieszkalnej zostanie zlokalizowany w powiecie ostrowskim w miejscowości Topola Osiedle, pomiędzy ulicami Miodową i Rolną.

Nasze biuro istnieje od 2010r. W tym czasie opracowaliśmy kilkaset różnych projektów oraz braliśmy czynny udział w procesie budowy wielu z nich.
W projektowaniu zawsze nastawiamy się na poznanie oczekiwań inwestora, w sposób umożliwiający pogodzenie jego potrzeb, wizji i budżetu z uwarunkowaniami związanymi z lokalizacją inwestycji.
W 2013r. samodzielnie zaczęliśmy realizować budowy dla naszych klientów. W naszym portfolio znajdziecie Państwo budynki mieszkalne, hale produkcyjne oraz budynki usługowe.
W roku 2017 rozpoczęliśmy pracę nad własną inwestycją - od początku nasze myśli kierowały się w stronę osiedla energooszczędnego, ekologicznego, przyjaznego dla użytkownika i środowiska. Szukaliśmy nie tylko odpowiedniej lokalizacji do realizacji naszych założeń, lecz sprawdzaliśmy również, jakie rozwiązania warto zastosować w nowoczesnym domu. Z naszego doświadczenia w projektowaniu oraz w budowie powstał projekt budynków bliźniaczych, z którego możemy być dumni - mówi Błażej Smok, architekt zarządzający projektem.

Osiedle Radziwiłłów powstaje w Topoli Osiedle w 2 linii zabudowy. Lokalizacja ta pozwoli odpocząć od zgiełku miasta, zapewni czyste  świeże powietrze, a to wszystko zaledwie 15 minut drogi od centrum Ostrowa. Połączenie nowoczesnej architektury  z prostotą oraz funkcjonalnością pozwoliło zaprezentować nowe spojrzenie na swój pierwszy dom. Budynki połączone ze sobą tylko ścianą garażową dadzą nam poczucie prywatności, dokładnie jak w domu jednorodzinnym.

Optymalnie zaprojektowana przestrzeń pozwoliła wygospodarować na działce o powierzchni 450m2 piękne miejsce na ogród - idealne na wypoczynek, rodzinne spotkania przy grillu lub po prostu miejsce zabaw dla naszych pociech.

Wszystkie budynki w standardzie będą posiadać najnowocześniejsze rozwiązania:
- panele fotowoltaiczne,
- ogrzewanie elektryczne,
- powietrzną pompę ciepła,
- wentylację mechaniczną z rekuperacją.

Tak zaprojektowany dom jest w pełni przyjazny dla swych właścicieli: ogrzewanie nie emituje pyłków, zanieczyszczeń, za to zapewniona jest wymiana powietrza, a dzięki zastosowaniu fotowoltaiki inwestor nie ponosi kosztów ogrzewania, zaś rachunki za energię elektryczną są obniżone do minimum.

W każdym segmencie domu na parterze przewidziano wiatrołap, kuchnię z jadalnią, salon, łazienkę oraz garaż, a na piętrze - sypialnię z garderobą, dwa pokoje dla dzieci oraz łazienkę. Dodatkowo zaprojektowano stryszek dostępny z przestrzeni komunikacji na piętrze.Bardzo tanie utrzymanie: 

Instalacja fotowoltaiczna 4,5KW na dachu całkowicie zaspokaja zapotrzebowanie na prąd wykorzystywany do ogrzewania budynku oraz pracy pompy ciepła, a także obniża rachunki za energię. Takie podejście pozwala nam zaoszczędzić na kosztach użytkowania domu. Na samym ogrzewaniu oszczędzamy kilkaset złotych miesięcznie (w porównaniu z instalacją gazową lub tradycyjną). Biorąc pod uwagę fakt, że kupno domu to inwestycja na lata, oszczędności mogą sięgnąć łącznie kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Sezon grzewczy w naszych warunkach trwa około 5-6 miesięcy, a rachunki za ogrzewanie domów jednorodzinnych potrafią sięgać 800zł/miesiąc. W sezonie wydajemy więc na ogrzewanie nawet do 5 tysięcy złotych. W przypadku domu na Osiedlu Radziwiłłów w skali roku wydamy mniej niż 1000 złotych. Przez 40 lat da nam to oszczędność około 100 tysięcy złotych.
Biuro sprzedaży znajduje się na ul. Wiosny Ludów 21 w Ostrowie Wielkopolskim. Jest ono czynne od wtorku do piątku w godzinach 10:00 - 16:00.
W przypadku chęci spotkania się w innym terminie prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 796 900 290.

Więcej informacji znajdziecie na stronie: http://osiedleradziwillow.pl/