Już w kwietniu rusza IV edycja Targów Budowlanych i Wyposażenia Wnętrz w Kaliszu, w Arenie swoją ofertę zaprezentują najważniejsze firmy budowlane z regionu.

Głównym założeniem Targów jest zaprezentowanie Państwu szerokiej oferty firm działających w branży budowlanej. Dlatego dołożymy wszelkich starań, aby oferta była wyjątkowo atrakcyjna i szeroka, czego efektem będzie udział ponad 100 firm z branży budowlanej z ternu Kalisza, Pleszewa, Krotoszyna, Ostrzeszowa, Turku, Jarocina czy Sieradza- mówi Magdalena Mituła, współorganizator Targów. 
Targi odbędą się w dniach 1-2 kwietnia 2017 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej Kalisz-Arena w Kaliszu mającej blisko 1000 m² powierzchni. Organizatorzy zapraszają wszystkich producentów, pośredników, dystrybutorów oraz usługodawców działających w branży budowlanej oraz wyposażenia i wykończenia wnętrz.
Wg badań przeprowadzonych przez PENTOR targi spełniają następujące cele: demonstrują obecność firmy na rynku (83%), pozyskują nowych klientów (77%), prezentują nowe produkty (79%), doskonalą wizerunek firmy (76%), wpływają na decyzję klientów (63%).

Godziny otwarcia targów:
W dniu 1 kwietnia 2017 roku (sobota)
12:00-18:00
W dniu 2 kwietnia 2017 roku (niedziela)
10:00 - 18:00
wstęp wolny
Katalog w wersji papierowej dostępny dla każdego podczas targów. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ