Ostrowski Klub Stara Przepompownia zdobył tytuł Mistera Budownictwa południowej Wielkopolski za rok 2015. Łącznie przyznano 11 tytułów mistera i 3 tytuły wicemistera w różnych kategoriach.

Budynek Starej Przepompowni pochodzi z 1909 roku. Jest secesyjna, zbudowana w manierze charakterystycznej dla architektury willowej, od samego początku planowana była jako przepompownia. Przyozdobiona jest zabytkowymi witrażami przedstawiającymi ostrowskie budynki związane z gospodarką komunalną (ratusz, gazownię, wodociągi). Inwestor dołożył wszelkich starań, aby perła architektury ostrowskiej nie straciła swoich głównych atutów i znamion historii naszego miasta. Zwracając bacznie uwagę na utrzymanie charakteru przemysłowego i postindustrialnego w starej części obiektu, nie zmieniając bryły budynku. Obiekt jest podzielony na część hotelową, restauracje oraz sale rozrywkowo-koncertową która docelowo pomieści do 600 osób. W utrzymaniu unikalnego stylu pomógł znany w Ostrowie artysta Paweł "Jastrząb" Jastrzębski.

Nagrody otrzymali m.in.: budynek apteki przy ul. Krotoszyńskiej, hala Dombudu przy ulicy Leśnej w Odolanowie, hala Pupil Foods w Raczycach, liceum w Pleszewie, zapora zbiornika w Kobylej Górze.