W Ostrowie Wielkopolskim przy ulicy Kaliskiej otwarto świat sypialni, w którym każdy klient znajdzie coś dla siebie. Wysoka jakość i przystępne ceny z pewnością zachęcą do zakupów.

Świat sypialni, o którym mowa znajduje się przy ulicy Kaliskiej w Ostrowie Wielkopolskim, w salonie znajdziemy głównie produkty polskiego producenta- firmy Azardi. 
Firma Azardi zajmuje się produkcją łóżek tapicerowanych i materacy. Wszystkie łóżka zostają wykonane solidnie, tak aby ich wytrzymałość dorównywała wyglądowi, a wygoda korzystania z nich była na najwyższym poziomie. Na życzenie klientów firma jest w stanie stworzyć meble według indywidualnych preferencji oraz podanych wymiarów. W ofercie firmy można odnaleźć meble zarówno w stylu nowoczesnym jak i klasycznym.Oprócz łóżek w ofercie firmy można znaleźć również szeroki wybór materacy, a wśród nich: rehabilitacyjne, antybakteryjne, ortopedyczne, antyalergiczne, przeciwodleżynowe a także takie, które wykonane są z naturalnych surowców. Jesteśmy nowoczesną, stale rozwijającą się firmą. Nasza młoda kadra to zespół doświadczonych ludzi, których prawdziwą pasją jest dążenie do stworzenia idealnego produktu, stwarzającego w sypialni niepowtarzalny styl i klimat. Wysokie standardy jakości, duży wybór wzornictwa, oraz fachowe doradztwo pozwalają zaspokoić najbardziej wymagających klientów. Najlepsze materiały, staranne wykonanie i drobiazgowe wykończenie powodują, iż nasze łóżka wyróżniają się na tle konkurencji. Pracownia projektowa ciągle stara się udoskonalać produkty i wprowadzać nowe wzory, zgodnie z obowiązującymi trendami- mówią pracownicy firmy 

Ostrowski salon znajduje się przy ulicy Kaliskiej 39. Ponadto firma posiada salony w Namysłowie, Żyrardowie, Turku i nowo otwierany salon w Krotoszynie.
Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej:  www.azardi.pl