Już 6 i 7 grudnia otwarcie salonu, jakiego jeszcze w naszym mieście nie było. Miejsca, w którym znajdą dla siebie coś zarówno profesjonaliści jak i osoby, które szyją hobbystycznie. Mowa o salonie Madis, który mieścić się będzie przy ulicy Odolanowskiej 96 w Ostrowie Wielkopolskim.

MADIS.PL to miejsce zarówno dla profesjonalistów jak i hobbystów, to pasmanteria i dodatki krawieckie dla każdego. W nowym salonie znajdziemy maszyny do szycia, części zamienne, igły i wiele wiele więcej. 

Jeśli jesteś krawcową i potrzebujesz wyposażyć swoje miejsce pracy w najpotrzebniejsze elementy, zepsuła Ci się maszyna do szycia i musisz kupić nową? Może prowadzisz własną, małą firmę, albo po prostu szycie jest Twoim hobby i pragniesz kupić kilka ciekawych dodatków, które wzbogacą Twoje nowe dzieła? W każdym z tych przypadków - a także w wielu innych - bogata oferta sklepu MADIS.PL może spełnić Twoje oczekiwania- mówią właściciele nowego salonu. 

W salonie liczyć możemy na serwis oraz fachowe doradztwo techniczne. W przypadku maszyn możemy liczyć na sprzedaż ratalną.  W ofercie salonu są maszyny najbardziej znanych i cenionych w świecie krawieckim marek: JACK, Siruba , JUKI, Brother.


W ofercie salonu znajdują się maszyny lekkiego i średniego szycia jak i maszyny do ciężkiego szycia. Są to:  Stebnówki 1 igłowe, stebnówki 2 igłowe, overlocki, guzikarki, dziurkarki, renderki, podszywarki oraz maszyny specjalistyczneKilka zdań o producentach maszyn, które znajdziemy przy ulicy Odolanowskiej: 

Firma Jack – maszyny do szycia – to niekwestionowany światowy lider w kategorii maszyn i urządzeń szwalniczych. Nieustannie rozwijana technologia, nowoczesne rozwiązania, wysokiej jakości materiały i różne stopnie zautomatyzowania pracy przekładają się na ogromną popularność urządzeń Jack i łatwość ich użytkowania.

Maszyny szwalnicze Siruba to jedne z najszerzej rozpoznawalnych urządzeń szwalniczych na świecie. Wysoka jakość, doskonała, stale rozwijana technologia – to właśnie marka Siruba, maszyny do szycia dla każdego i do bardzo wielu zastosowań. Idealne ściegi, szybka, łatwa praca, intuicyjna obsługa – wszystko to zapewni Siruba, maszyna do szycia najwyższej klasy. Przekonaj się już dziś, dlaczego wybierają nas klienci z osiemdziesięciu krajów świata.

Gwarantujemy profesjonalne doradztwo w sprawie maszyn, rabaty i upominki. Będzie możliwość przetestowania maszyn przemysłowych marki JACK, SIRUBA, JUKI a także maszyn domowych JUKI, JANOME, JUNO oraz ELNA. Zabierajcie swoich znajomych, przyjaciół, rodzinę oraz dobry humor i przybywajcie do nas w licznym gronie- dodają Właściciele.