SHENZHEN, CHINY - Media OutReach - 6 września 2021 - ILIFE, światowej klasy producent odkurzaczy robotycznych, poinformował o dzisiejszej premierze Shinebot W455 w Europie. Shinebot W455 zachowuje nie tylko swoje tradycyjne możliwości mycia podłóg, jest również wyposażony w inteligentną nawigację i sterowanie za pomocą aplikacji. Dzięki ulepszonemu modułowi kamery CV-SLAM W455 rozwiązuje problem braku interakcji z użytkownikiem i opcji spersonalizowanego czyszczenia.

 Jako unowocześniona wersja wcześniejszego modelu Shinebot W400 charakteryzuje się zwiększoną dokładnością nawigacji i skutecznością w unikaniu przeszkód. Wyposażony w 13 zestawów czujników o wysokiej dokładności, W450 może skutecznie unikać upadków i kolizji. Nowo dodana funkcja sterowania za pomocą aplikacji zapewnia klientom bardziej inteligentne rozwiązania, takie jak planowanie sprzątania, wybieranie obszarów sprzątania, ustawianie stref wolnych od zanieczyszczeń i dostosowywanie trybów czyszczenia.

 Tak samo jak W400, W455 wykorzystuje podwójną konstrukcję zbiorników wodnych, dzięki czemu może łatwo przeprowadzić rozdzielenie czystej i brudnej wody. Wykorzystując innowacyjny system czyszczenia ILIFE - Tidalpower, W455 może zakończyć 4-stopniowy cykl sprzątania w jednym momencie: nawilżanie, szorowanie, odsysanie i zdrapywanie. Dokładnie tak działa W455 - zapewnia czyszczenie uporczywych plam przy jednoczesnej ochronie podłogi.

 Jako produkt należący do głównej linii ILIFE, ILIFE Shinebot serii W zwrócił uwagę tysięcy osób od momentu jego prezentacji w 2018 roku. Zgodnie z hasłem „surowy dla plam, delikatny dla podłogi”, ILIFE Shinebot na nowo określa rynek produktów do czyszczenia podłóg dzięki zastosowaniu konstrukcji bezobsługowej i wyjątkowo przyjaznej cenie.

 Z początkiem bieżącego roku ILIFE wprowadził na rynek w USA bliźniaczego robota o nazwie W450, który wypracował sobie pozytywną opinię klientów i duże uznanie mediów. Zgodnie z ogromnymi oczekiwaniami europejskich konsumentów, ILIFE W455 wreszcie zadebiutował dziś na AliExpress z początkową ceną na poziomie 199 USD. Cena ta będzie obowiązywać tylko przez 4 dni od 9/6 do 9/9.

 Wraz z Shinebot W455 ILIFE wprowadziła również na rynek nowy mop parowy S50 o nazwie Easine. Więcej informacji na ten temat można znaleźć tutaj.

 ILIFE

 Firma ILIFE Technology, założona w 2010 roku, jest producentem inteligentnych produktów czyszczących, w tym robotycznych odkurzaczy, maszyn do mycia podłóg i odkurzaczy bezprzewodowych. Firma zachęca do śledzenia jej profilu na Facebooku, Youtube, Instagramie. Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://www.iliferobot.com/.

 Źródło: ilife (Shenzhen) Technology Co. Ltd.

 KONTAKT:

 ILFE

 e-mail: media@iliferobot.com

 Źródło informacji: Media OutReach