To już trzy lata! Klub Stara Przepompownia zaprasza na świętowanie kolejnej rocznicy. W tym roku można spodziewać kilku wyjątkowych i różnorodnych propozycji z okazji urodzin najciekawszego z ostrowskich klubów.

19/06 (środa) – Rytual Siasia x Weikum

Urodziny rozpoczną się w środę (czwartek to dzień wolny). Nie mogło podczas świętowania zabraknąć propozycji dla miłośników dobrej elektroniki. W Klubie Stara Przepompownia odbywało się już wiele imprez w tej stylistyce, a cykl Rytual to prawdziwe święto muzyki i wizualizacji.

Tym razem Rytual odpali pod hasłem „Trójoka Sowa”, a na dwóch scenach wystąpią:

Scena TECH-HOUSE (klub):

  • *WEIKUM *Deep Infect *DJ Asca *.wju - wizualizacje
Scena TECHNO (namiot):
  • *Siasia *Dr High
To impreza dedykowana głównie dla wielbicieli fantastyki i klubowych rytmów z pogranicza techno i tech-house.

START: 21:00
BILETY: 25 zł – 50 zł do kupienia w dniu imprezy

20/06 (czwartek) – Jan Rapowanie

W czwartek z kolei propozycja dla fanów rapu. Wiele koncertów i wiele gwiazd – nie tylko z Polski – gościło już w Klubie Stara Przepompownia. Teraz czas na jednego z ciekawszych reprezentantów młodego pokolenia raperów.Jan Rapowanie bezpardonowo wdarł się na rapową scenę i przyciągnął wielu słuchaczy swoim stylem. Podczas koncertu nie zabraknie najciekawszych kawałków Jana m.in. z płyty „Plansze”.

OTWARCIE KLUBU: 21:00
START KONCERTU: 22:15

BILETY: 30 zł – 55 zł
BILETY ON-LINE: https://www.bilety24.pl/koncert/jan-rapowanie-ostrow-wielkopolski-klub-stara-przepompownia-51109

21/06 (piątek) – TNBC live x Pepe live act

Podczas urodzin klubu nie zabraknie również akcentu typowo ostrowskiego. Po raz kolejny na scenie w Starej Przepompowni energetyczna bomba, czyli grupa The Natural Born Chillers. Ekipa mogąca pochwalić się graniem w wielu zakątkach świata, która łączy w swojej twórczości rock’n’rollowe zacięcie z elementami elektroniki.
Swój wyjątkowy live act zaprezentuje również Pepe. – producent znany m.in. z współpracy z labelem Flirtini. W swoich produkcjach łączy afrobeatowe korzenie, lo-fi, wysublimowaną elektronikę czy stylistykę disco. Piotrek także miał już okazję wystąpić w naszym klubie, a teraz powraca z zupełnie nowymi pomysłami.
Podczas piątkowej imprezy zagrają również: Sonica, Ysiu

START: 21:00
BILETY: 20 zł – w dniu imprezy

22/06 (sobota) – Back To The 00’s

Back To The 00’s w nieco powiększonej i bogatszej formule niż dotychczas. Wewnątrz klubu największe hity pierwszej dekady XXI wieku zaserwują rezydenci: DJ kRis oraz Pan Muszka.
Z kolei namiot przed Klubem Stara Przepompownia to solidna porcja „czarnych” rytmów. Rap oraz R&B w najlepszym wydaniu wykręcą DJ Czapa oraz Kuart.

START: 21:00
BILETY: 20 zł – 35 zł do kupienia w dniu imprezy

23/06 (niedziela) – Abelard Giza w programie “Piniata”

Świętowanie 3. urodzin Klubu Stara Przepompownia zakończymy sporą dawką humoru. Do Ostrowa powraca Abelard Giza w swoim najnowszym programie „Piniata”. Stand-up od niemalże początku działalności jest nam bardzo bliski ostrowskiej widowni, a frekwencja na wieczorach z komikami pokazuje że mieszkańcom Ostrowa przypadł do gustu poczucie humoru Abelarda.  
Abelard Giza wiedząc jak wielu fanów ma wśród naszych gości postanowił wystąpić w Klubie Stara Przepompownia dwukrotnie!!! I już teraz wiadomo, że była to bardzo dobra decyzja – oba występy odbędą się przy pełnej sali. Szykujcie się na solidną porcję żartów.

SEANS I – wejście 16:00, start 17:00
SEANS II – wejście 19:30, start 20:00
BILETY: SOLD OUT/WYPRZEDANE

Pięć dni, spora różnorodność – każdy znajdzie coś dla siebie. Klub zaprasza serdecznie na wspólne świętowanie swoich 3. urodzin.