Miło nam poinformować, że nasza sieć DlaWas.Info wywodząca się z Ostrowa nawiązała współpracę z gigantem zajmującym się przewozami osób. UBER, choć nie lubiany przez taksówkarzy, jest często tańszy i w dodatku bardzo łatwy w obsłudze. Jesteśmy tutaj dla Was, dlatego też dla każdego naszego czytelnika mamy bardzo fajny prezent!

Na chwilę obecną UBER nie działa na terenie naszego miasta, ale podróżując po lokalizacjach takich jak:  Śląsk, Wrocław, Kraków, Trójmiasto, Łódź, Warszawa, Poznań możecie skorzystać z bonusowych 50 zł. 


Kto przy rejestracji w aplikacji wpisze hasło: dlawas - otrzyma 50 złotych na pierwszy przejazd! To oznacza darmową taryfę jeśli nie przekroczymy 50 zł. Jeśli zdarzy nam się bardzo daleki kurs to wtedy dopłacamy jedynie różnice! Korzystajcie i rozsyłajcie swoim znajomym.

UBER? 
Uber to amerykańskie przedsiębiorstwo, z siedzibą w San Francisco, twórca aplikacji mobilnej Uber, która służy do zamawiania usług transportu samochodowego poprzez kojarzenie pasażerów z kierowcami korzystającymi z aplikacji. Usługi firmy Uber są dostępne w wielu miastach świata, również w największych miastach w Polsce.
Uber został założony w 2009 roku przez Garretta Campę i Travisa Kalanicka i początkowo miał nazwę UberCab. Mobilna aplikacja Uber oficjalnie wystartowała w czerwcu 2010 roku i obejmowała tylko San Francisco.
W celu skorzystania z usługi Uber trzeba pobrać aplikację mobilną z Google Play, App Store lub Windows Store oraz założyć konto na stronie www.uber.com. Samochód można zamówić tylko drogą SMS-ową lub przez stronę internetową. Aplikacja pozwala także śledzić pasażerom lokalizację zamówionego samochodu.
Pierwsza wersja tej aplikacji powstała na iPhone’y, ale po krótkim czasie wyszła również wersja dla urządzeń pracujących z systemem Android.
Początkowym pomysłem firmy Uber było tworzenie sieci dostępnych cenowo kierowców z samochodami klasy lux, których można byłoby szybko wynająć i zapłacić za ich usługi używając jedynie telefonu komórkowego.
Uber jest globalną usługą, działa w 400 miastach w 68 krajach świata.
Polski oddział Ubera został zarejestrowany w grudniu 2013 jako Uber Poland spółka z o.o. 19 sierpnia 2014 roku Uber oficjalnie zaczął oferować swoje usługi w Warszawie. W Polsce mogą z niego na razie korzystać mieszkańcy Warszawy (od sierpnia 2014 r.), Krakowa (od kwietnia 2015 r.), Trójmiasta (od czerwca 2015 r.), Poznania (od listopada 2015 r.), Wrocławia (od listopada 2015 r.), Łodzi i Aglomeracji Śląskiej.

INSTALACJA I AKTYWACJA HASŁĄ 

Procedura jest bardzo prosta i należy ściągnąć aplikacje w Sklep Play lub App Store. Następnym krokiem jest rejestracja, po uzupełnieniu swoich danych przechodzimy do zakładki KOD PROMOCYJNY i wpisujemy hasło DLAWAS.Później cieszymy się darmowym przejazdem lub przejazdem tańszym o 50 zł :) Po wpisaniu kodu promocyjnego, kod ten jest ważny 28 dni. Można oczywiście wpisać ten kod później, wtedy będziemy mieli możliwość skorzystania z promocji dla naszych czytelników w dalszych miesiącach.